Підсумки оздоровчої кампанії 2011 року


На виконання заходів міської програми оздоровлення дітей у 2011 році було використано  2 млн. 360 тис. 812 грн.

«Питання тривалості оздоровлення та відпочинку дітей врегульовані Міністерством освіти, молоді та спорту», - зазначила на зустрічі з освітянами міста Світлана Іванченко - спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді міськвиконкому.

Так, із загальної чисельності дітей шкільного віку, а це 4437 осіб, у 2011 році фактично оздоровлення забезпечено 2755, що становить 62%. До того ж, 100% забезпечені оздоровчими та відпочинковими послугами в закладах загального режиму діти-сироти, позбавлені батьківського піклування та діти-інваліди. 131-ну дитину було направлено до таборів Полтавської обл. та в табори на узбережжі Чорного та Азовського морів відділом у справах сім’ї та молоді.

Крім того, за рахунок державного бюджету в Міжнародному (дитячому) центрі "Артек" побувало 24 дитини, троє - у ДЦ "Молода гвардія". А на оздоровлення дітей пільгових категорій з міського бюджету витрачено 80 тис.грн.

Підсумовуючи свій виступ Світлана Іванченко звернула увагу присутніх на те, що загалом 30 дітей з багатодітних родин, 6 - з малозабезпечених та 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування мали змогу відпочити на узбережжі моря протягом 14 днів. При цьому слід зазначити, що вартість 1 путівки склала 1 820 грн., фактично ж використано 80080 грн. Діти та батьки залишилися задоволеними.

Звісно ж, в процесі оздоровчої кампанії виникали й певні труднощі.  «Вже наступного року планується охопити програмою оздоровлення ще більшу кількість лубенських дітей, а для цього під її реалізацію (у наступному році) необхідно передбачити кошти з міського бюджету», - зауважив присутнім на нараді міський голова Олександр Грицаєнко. Протягом цієї зустрічі заслухано виступи начальника управління освіти Мирослава Костенка про роботу пришкільних таборів, інформацію про оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій на спортивно-оздоровчій базі "Сула" Державного педагогічного університету ім.Драгоманова. Про це розповіла начальник служби у справах дітей Наталія Уварова.

Про результати оздоровлення вихованців ДЮСШ та ДЮКСОТ "Валтекс" вичерпну відповідь надав начальник відділу з питань фізичної культури, спорту та туризму Іван Тузов.

Присутні на нараді висловили вдячність керівникам підприємств та організацій, які знайшли кошти для відпочинку та оздоровлення своїх працівників.

Як підсумок можна зазначити, що тільки злагоджена робота всіх управлінь, відділів, служб та організацій міста дала змогу  провести відпочинок та оздоровлення дітей влітку 2011 року на належному рівні.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua