Плануємо здорове майбутнє


Проблема  збереження  і зміцнення  здоров’я населення  стала  останнім  часом  дуже  актуальною  в усьому світі.  Значною мірою  це стосується  й України.  Природно, що особливу турботу  викликає здоров’я молодого  покоління  -  найбільш  перспективної  частини  суспільства.

Зважаючи  на те, що спосіб життя кожної людини формується  в молодому віці, сповідування  здорового способу життя має позитивно вплинути  на стан  здоров’я дітей  та молоді нашого міста. Це може бути досягнуто завдяки  просвітницькій роботі Лубенського центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час проведення акції  серед школярів  9-х класів розповсюджувались  буклети, листівки  та кишенькові  довіднички, демонструвався  відеофільм , що  пропагандує  здоровий  спосіб життя: «Плануємо  здорове  майбутнє». Впрожовж заходу  всі  бажаючі мали  можливість  брати участь  у соціологічному опитуванні  щодо проблем  тютюнової  та алкогольної  залежності. Акція стала  першим етапом  у проведенні  загальноміського  місячника з профілактики  негативних явищ та шкідливих звичок.

Місячник під назвою «Зроби свій вибір»  буде проходити  з  08.04.2011 р.  по 23.04.2011 р. серед учнів   9-х класів  загальноосвітніх навчальних  закладів міста  та студентів  навчальних закладів  I  рівня акредитації.

Особливу подяку  Лубенський МЦСССДМ  висловлює депутату міської ради Володимиру Кудрику. Втілення  в життя багатьох заходів  та акцій Центру щодо профілактичної роботи, спрямованої на боротьбу з негативними явищами в дитячому та молодіжному середовищі  стало  можливим завдяки  його допомозі  та підтримці.

 

Директор центру

Т.Л Бондаренко 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua