Подарунки госпіталю

Прийшов він, щоб відвідати тих, хто саме перебуває на лікуванні у цьому відділенні. "Не секрет, що здоров’я ліквідаторів часто потребує значної підтримки, тож і черги в це відділення, нажаль, існують", - говорить начальник госпіталю, депутат обласної ради Віктор Кравецький. Із завзяттям дбайливого господаря показував він міському голові, який ремонт проведено в цьому лікувальному закладі останнім часом, скільки зроблено для покращення умов перебування хворих. І дійсно, палати тут дуже зручні й затишні, харчування й лікування "як у санаторії", - говорили люди, яких відвідували в палатах.

Звичайно ніякий лікувальний заклад не може бути кращим рідної домівки, однак персонал відділення намагається не лише лікувати, а ще й створити комфорт і затишок. Це не так просто. Адже весь час в госпіталі перебувають близько 130 хворих. Вільних місць не буває.

Спілкуючись з хворими Олександр Грицаєнко запитував їх про проблеми, турботи. Але наприкінці зауважив, що це справжні солдати, які не звикли скаржитися чи щось просити. Тож, дякуючи їм за мужність та героїзм виявлений у далекому вже 1986-му році міський голова зичив всім міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя. А в подарунок залишив цьому відділенню холодильник та телевізор.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua