"Поле чудес" у мікрорайоні №1


"Поле чудес! Поле чудес! Якубович приїхав!", - радісно вигукували хлопчики й дівчатка, поспішаючи на дитячий майданчик по вулиці Степовій. А зібралися тут діти з усіх прилеглих вулиць, з цікавістю роздивлялися на колесо "Поля чудес", розмічені і пронумеровані сектори на ньому, стрепенулося серденько в кожної дитини від яскравого сектору "Приз", кожен мимоволі подумав: "От якби мені виграти!".

І ось перший оберт колеса, другий, аж раптом - "Приз!". Всі учасники конкурсу й спостерігачі - болільники дружно плескають у долоні, підстрибують на радощах: "Так, все справжнісіньке, і призи тут справжні!".

А ведучими лубенського "Поля чудес" були Царинна Ніна Михайлівна від "Спілки жінок за майбутнє дітей України", яка є головою осередку спілки в мікрорайоні №1 і Ночовна Надія Федосіївна - заступник голови ветеранської організації і член цієї спілки жінок.

Кілька годин крутилося колесо "Поля чудес", всі діти мали змогу взяти участь в конкурсах, розвагах і,головне, ніхто не пішов із свята без очікуваного приза або подарунка.

Пощастило крутити колесо "Поля чудес" і активістам мікрорайону: головам вуличних комітетів: Лісокобилко Марії Миколаївні, Товкач Ганні Григорівні, Полинько Ганні Миколаївні, Гончаренко Тамарі Владиславівні разом з секретарем мікрорайону №1 Сухонос Наталією Василівною. І хоч їм не пощастило виграти приз, але пощастило бачити щасливі дитячі очі, чути дзвінкий різноголосий дитячий сміх і впевнитися в тому, що такі заходи для дітей і заради дітей проводити необхідно. Вони цього варті!

 

 

Член жіночої і ветеранської

ради мікрорайону №1

Тамара Гончаренко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua