ПрАТ "Дика Орхідея, Україна" - 10 років!

2 cерпня у приміщенні  кінотеатру «Київська Русь»  відбувся  святковий захід з нагоди відзначення 10-річного ювілею ПрАТ "Дика Орхідея, Україна". Привітав  трудовий колектив з визначною подією міський голова Олександр Грицаєнко.

           ПрАТ "Дика Орхідея, Україна" - одне з найбільше підприємством легкої промисловості , яке є виробником високоякісної жіночої білизни, відомої далеко за межами України.  В структурі підприємства швейна фабрика та магазини з реалізації виробів, які знаходяться у багатьох містах України: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Івано-Франківськ, Одеса, Львів, Полтава, Черкаси, Миколаїв, Житомир та інші.

З 2013 року фабрика є постійним учасником в міжнародній виставці KYIVFASHION, де достойно представлена продукція власного виробництва.

           Також ПрАТ "Дика Орхідея, Україна" - одне з найбільших промислових підприємств  за наповненням міського бюджету, воно завжди гідно представляє Лубни як на теренах області, так і поза її межами. Про це сказав міський голова Олександр Грицаєнко зі сцени кінотеатру у своєму вітальному слові, бажаючи керівництву та працівникам підприємства-ювіляра  подальшого розвитку та процвітання.

Також з нагоди події Олександр Петрович вручив кращим кадрам нагороди від міської ради та подякував  очільниці ПрАТ "Дика Орхідея, Україна" Ірині Поповій за гарну роботу, талановиту та умілу організацію виробничого процесу.

Після офіційної частини на усіх присутніх чекала святкова концертна програма, учасниками якої були  жіночий вокальний ансамбль «Лубенка», Антоніна Лоїк та інші артисти.
 

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua