Працюємо в міжнародних програмах

3 жовтня делегація з нашого міста у складі представника відділу економічного розвитку і торгівлі Вікторії Галети та директора ОКВТПГ «Лубнитеплоенерго» Дмитра Приймака  взяли участь в установчій конференції з нагоди запуску Програми  SUDH, реалізацію якої розпочинає НЕФКО.


 У рамках Програми SUDH передбачається, що НЕФКО фінансуватиме демонстраційні проекти, спрямовані на довгостроковий сталий розвиток систем теплопостачання України. Окрім того, уряд Швеції здійснюватиме підтримку реалізації Програми SUDH шляхом надання як інвестиційних грантів на співфінансування демонстраційних проектів, так і технічної допомоги. Відповідні консультаційні послуги надаватимуться компанією Sweco (Швеція) та Інститутом місцевого розвитку (ІМР, Україна).

Також  на конференції відбувся запуск веб-сайту Програми SUDH.

Конференція була дуже змістовна та цікава,  налагоджено зв’язки з експертом від НЕФКО Олексієм Капустинським, який ділився досвідом  успішного впровадження попередньої Програми DemoUkrainaDH.

Присутні мали змогу послухати виступ Ронні Нільсона, радника НЕФКО, про бачення, місію, цілі, критерії участі та умови фінансування проектів у Програмі SUDH.

Важливим був виступ  Гуннар Барка  компанія Sweco (Швеція), який розповів про Шведський досвід зменшення СО2.

Наше місто має намір приєднатися до участі в Програмі SUDH.


 

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua