Працівники органів самоврядування відзначили професійне свято

7 грудня у приміщенні ЗОШ №2 відбулись урочистості з нагоди відзначення  Дня місцевого самоврядування. Працівників міської ради, її структурних підрозділів, управлінь та відділів, депутатів, чисельних активістів громадського життя вітав міський голова Олександр Грицаєнко, колективи міського будинку культури та запрошені артисти. На урочистостях був присутній перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, депутат обласної ради Олександр Сірик, інші гості.

Як і будь-яке інше професійне свято, день місцевого самоврядування має свою історію і  сьогодні самоврядування залишаються єдино можливою і найбільш раціональною формою влади на місцях. Завдяки спільним зусиллям влади та громади вдається вирішити багато важливих питань соціально-економічного та іншого характеру.

Про це у вітальному слові говорив міський голова Олександр Грицаєнко, звертаючись до колег зі сцени нової актової зали ЗОШ №2. При цьому   він відзначив, що  можливість проведення професійного свята саме у цьому приміщенні - чудовий результат та приклад конструктивної взаємодії депутатів, сприяння народного депутата Костянтина Іщейкіна, міської ради, будівельників, адміністрації школи – кожного, хто долучався до цього. Саме таким має бути місцеве самоврядування в дії. І таких яскравих прикладів з того, що зараз з’являється, удосконалюється,  реконструюється, будується, планується зробити в різних сферах Лубен – безліч. Місто квітне і розвивається завдяки тим, хто в ньому живе, завдяки громаді.

Говорив Олександр Петрович і про проблеми, над вирішенням  яких ще слід продовжувати працювати, про нові плани та перспективи, відзначивши активність, професійність, відповідальність багатьох працівників органів самоврядування та нагородивши їх з нагоди свята.

Так, почесними грамотами обласної ради та виконавчого комітету Лубенської міської ради з нагоди події нагороджені: начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Світлана Скиба, головний бухгалтер відділу комунального господарства та капітального будівництва Ольга Гнідаш, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та торгівлі Олена Цох-Карунська, а також депутат міської ради Олег Коровіцин. Обласні та відзнаки міської ради призначалися також представникам адміністрації ЗОШ №2 Катерині Самокиші та Юлії Дендебері.

Почесні грамоти Полтавської облдержадміністрації вручено начальнику відділу обліку, контролю та звітності Людмилі Галушко, депутату міської ради Юрію Чеверді. Почесна грамота міського голови призначалася начальнику центру надання адміністративних послуг Наталії Гайдай. Працівники міської ради,  управлінь та відділів нагороджувалися також грамотами виконавчого комітету, активісти громадського життя – грамотами та подяками виконкому міської ради.

Упродовж заходу згадали добрим словом пенсіонерів, ветеранів органів самоврядування, вшанували хвилиною мовчання тих громадян Лубен, хто пішов у вічність, хто загинув героєм, захищаючи рідний край.

Після урочистої частини на працівників органів самоврядування чекала яскрава  концертна програма, учасники якої подарували винуватцям події справжнє відчуття свята. Проте, краще було побачити все на власні очі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua