Працівників Лубенського ДРАЦСу привітали зі 100-річчям створення служби

25 лютого у приміщенні відділу ДРАЦС по м. Лубни відбулись урочистості з нагоди 100-річчя створення служби. Привітав колектив цього дня міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, голова РДА Тетяна Качаненко, голова об’єднаної територіальної громади Засульської сільської ради Сергій Бондаренко, колеги, ветерани праці.

Як відомо, у 2019 році відділам Державної реєстрації актів цивільного стану виповнюється 100 років, а відділ ДРАЦС по м. Лубни – це одна з ланок єдиної, цілісної державної структури з власною історією становлення та розвитку.

Тож з цієї нагоди у приміщенні міського відділу ДРАЦС відбулися урочистості, куди завітала влада міста та району, територіальної громади Засульської сільської ради, колеги.

Начальник відділу ДРАЦС по м. Лубни Тетяна Благадир, яка майже 30 років присвятила цій праці, з гордістю говорила про покоління своїх попередників та учнів, які досягли вершин майстерності саме в стінах рідного, лубенського відділу. Також вона коротко розповіла історію створення, розвитку та становлення установи, про її кращих працівників, ветеранів, пенсіонерів, яких тут завжди пам’ятають та згадують добрим словом.

Про важливу місію, що покладена на працівників відділу ДРАЦС по м. Лубни, говорив міський голова Олександр Грицаєнко, відзначивши, що робота  РАЦСу як основного органу, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, постійно вдосконалюється, а це означає, що поле діяльності та коло обов’язків також збільшилось. З нагоди події Олександр Петрович вручив головним спеціалістам установи та ветеранам праці грамоти і  подяки виконавчого комітету Лубенської міської ради та висловив вдячність за гарну, самовіддану працю.

До привітань приєдналися голова Лубенської РДА Тетяна Качаненко, голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко, які також вручили грамоти та відзнаки ювілярам.

З особливою любов’ю та теплотою про колег, про роки праці в стінах міського відділу ДРАЦСу згадувала поетеса, член НСПУ, яка теж віддала багато років самовідданої праці установі Наталія Баклай. Крім того, Наталія Михайлівна зачитала вірш, написаний для колег та про їхню особливу професію.

Неповторного характеру та урочистості святу надавали блискучі виступи талановитих артистів міського та районного будинку культури, юних вихованців музичної школи, які надсилали винуватцям свята свої мистецькі вітання.
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua