Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Лубенщину

2 липня Лубенщину з робочим візитом  відвідав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. У рамках зустрічей з керівництвом області, міста та району посадовець поспілкувався з міським головою Олександром Грицаєнком з приводу актуальних питань для мешканів Лубен.

На початку тижня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Полтавщину, де зустрівся з керівництвом області, міста та району.

Побував глава уряду також на  Лубенщині, де  перш за все,  оглянув  трасу "Київ — Харків — Довжанський", що проходить в 5 областях. Ремонтні роботи тут починали ще 10 років тому, але у 2012-му їх зупинили. "Ми відновили процес минулого літа. За планом, тут будуть 4 смуги руху, замість двох, швидкість руху - 110 км/год", - зауважив Володимир Борисович.

Під час спілкування з Володимиром Гройсманом міський голова Олександр Грицаєнко передав йому звернення щодо врегулювання окремих положень ЗУ «Про ринок електричної енергії». Зокрема звернення містить пропозицію : при розробленні та затверджені Порядку відшкодування витрат на оплату спожитої електричної енергії включити в поняття «вразливий споживач» підприємства, які надають послуги з водопостачання, теплопостачання та підігріву води.

           Крім того, державний посадовець провів переговори з керівництвом Служби автомобільних доріг у Полтавській області щодо перспектив завершення ремонту мосту через річку Сулу. Також під час свого візиту на Лубенщину Володимир Гройсман поспілкувався з журналістами, відповів на чисельні запитання, а cам говорив здебільшого  про необхідність продовження ремонту  доріг державного значення та про підвищення розміру пенсій, назвавши себе «соціальним прем’єром».


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua