Привітали лубенських медсестер

12 травня у приміщенні дитячої музичної школи відбулися урочистості та святковий концерт  з нагоди відзначення Міжнародного дня медичних сестер. З професійним святом  працівників середньої ланки лікувальних установ  Лубен вітав міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, керівництво ЦМЛ, колеги, творчі колективи.

Як і кожний професійний,  День медичної сестри має свою власну історію, що в Україні починається з 1997 року, за ініціативи Міністерства охорони здоров’я та Асоціації медичних сестер України.

Сьогодні в лікувально-профілактичних закладах України працює  приблизно понад 402,8 тисячі молодших спеціалістів з медичною освітою, а в медичній сфері Лубен – близько 300 медичних сестер (працівників середньої ланки). В умовах сьогодення, тим більше у період провадження медичних реформ, відповідно, підвищуються вимоги до професійності та фахових знань медичних сестер, від їхнього професіоналізму залежить також ефективне функціонування системи охорони здоров’я, багато інших чинників.

Саме до них були звернені вітальні слова Олександра Грицаєнка, який відзначив важливу роль медичних сестер в роботі будь-якого лікувального закладу. Принагідно Олександр Петрович висловив подякував управлінню охорони здоров’я міста, колективам: госпіталю ветеранів війни, Лубенської ЦМЛ, поліклінічного відділення, стоматологічного,  міського центру ПМСД  та інших медичних закладів, де  трудяться працівників середньої ланки лікувальних установ, які сумлінно та добросовісно виконують свої професійні обов’язки.

З нагоди професійного свята винуватці події -  старші, головні, операційні медсестри різних відділень  мережі лікувальних закладів Лубен отримували грамоти виконавчого комітету міської ради за сумлінну працю, відповідальне ставлення до справи, високий професіоналізм, чуйність і сердечне тепло .

Подякою виконавчого комітету Лубенської міської ради відзначено директора Лубенського медичного училища  Аллу Кузьменко за високопрофесійну управлінську діяльність, вагомий особистий внесок у підготовку молодших медичних працівників галузі охорони здоров’я та з нагоди Всесвітнього дня медичних сестер.

До вітальних слів долучився заступник головного лікаря ЦМЛ  Павло Корнієнко, який вручив кращим представницям професії грамоти від адміністрації Лубенської ЦМЛ. Протягом свята до поздоровлень приєднувалися колеги, друзі, а також творчі, всебічно обдаровані талантами студенти, викладачі медичного училища.
 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua