Привітали медичних працівників Лубещини

Багато привітань та слів вдячності говорили на адресу медичних працівників у день їхнього професійного свята під час святкових міськрайонних урочистостей, що розпочалися о 12 годині у РБК.

Міський голова Олександр Грицаєнко у своїй промові висловив вдячність усім представникам такої суспільно-важливої професії, покликаної рятувати людські життя, стояти на сторожі здоров’я громадян. Зокрема він порівняв медиків з військовими, які постійно несуть нелегку, проте дуже важливу службу. Згадав міський голова і реформування галузі та труднощі, що їх доводиться долати у процесі реалізації основних її етапів, зокрема і в частині фінансування госпітальних округів.

З нагоди події Олександр Петрович вручив грамоти виконавчого комітету Лубенської міської ради багатьом представникам професії за сумлінну працю, високу фахову майстерність, відданість справі охорони здоров’я громадян. Також Олександр Петрович вручив  головному лікарю КМЛЦ ПМСД Олені Пучці ключі від нового автомобіля, що, звісно, стане у добрій пригоді та полегшить працю медиків.

Привітали винуватців події т.в.п. голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, голова районної ради Григорій Угляниця та голова Засульської ОТГ Сергій Сіряченко, які також відзначили медиків з нагоди професійного свята.

Особливо приємно для присутніх у залі було почути привітання від головного лікаря ЦМЛ Сергія Наталенка, голови профкому Людмили Степанової та головного лікаря обласного госпіталю ветеранів війни Олександра Бондаренка, чиї вітання на адресу колег звучали і в прозовій, і у поетичній, і в пісенній формі.

Також до святкових побажань долучилися творчі колективи Лубенщини, які порадували присутніх в залі професіоналів своєї справи високомистецькими концертними номерами.


 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua