Привітали підприємців міста

Чимало слів вдячності пролунало 30 вересня у міськвиконкомі, де зібралися підприємці міста з нагоди відзначення Дня підприємця. Важко переоцінити роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства. Про це йшла мова у привітанні міського голови Олександра Грицаєнка.


«Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання ролі, яку відіграє у розвитку вітчизняної економіки підприємництво. Завдяки зусиллям підприємців та приватній ініціативі, сьогодні досягнуто стабілізації національної економіки в умовах фінансової кризи», - говорив, звертаючись до присутніх, міський голова. Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до міської скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

Окремих підприємців та приватні фірми відзначили подяками виконавчого комітету міської ради.

За плідну співпрацю дякували тим, хто зібрався цього дня в залі й голова Ради підприємців міста Ігор Онікієнко, і директор Територіального центру соціального обслуговування  населення (надання соціальних послуг), депутат міської ради Наталія Сухонос, і начальник управління освіти Мирослав Костенко.

Всім підприємцям міста висловлювали цього дня глибоку вдячність за те, що у не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією вони забезпечують добробут не тільки власних родин, але і створюють нові робочі місця, активно сприяють вирішенню актуальних проблем економіки нашого міста та України загалом.

У цей  день бажаємо всім підприємцям Лубен міцного здоров'я, нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України!

А подарунком до свята присутнім став невеликий концерт, який подарували працівники музичної школи.

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua