Привітали працівників культури Лубен

9 листопада у приміщенні дитячої музичної школи відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Творчі колективи міста вітав Олександр Грицаєнко, начальник управління культури та мистецтв Юрій Литовченко, була присутньою керуючий справами виконкому Маргарита Комарова.

 Лише у День свого професійного свята чисельні різножанрові творчі колективи Лубен дозволили собі не виходити на сцену і не працювати, оскільки цього разу вони зайняли місця у просторій залі музичної сцени по той бік куліс. Створити  відповідний настрій винуватцям події взялися освітяни, чия праця теж тісно переплітається з мистецтвом та культурою.

Тож урочистості розпочав виступ юних артистів ансамблю «Мрія» (ЗОШ №4). А після такого  початкового музичного акценту до присутніх у залі звернувся міський голова Олександр Грицаєнко, який говорив здебільшого про  визначні здобутки працівників культури та майстрів народного мистецтва Лубен, про підтримку галузі владою та про найближчу перспективу мати  належний будинок культури, який стане окрасою міста. А завершуючи свій виступ, Олександр Петрович зазначив, що Лубни не лише древнє, а й беззаперечно, місце безмежного  культурного простору та закликав присутніх передавати культурний спадок наступним поколінням.

З нагоди свята він із приємністю виконав місію нагородження грамотами виконавчого комітету Лубенської міської ради за активну роботу з розвитку та популяризації аматорського мистецтва, особистий внесок у розвиток культури українського народу і скарбницю духовних цінностей рідного краю та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. 

Тож серед нагороджених: керівник народного аматорського пісенно-танцювального колективу «Посульська  рапсодія» міського  будинку культури  Олена Ніколаєва, керівник звукової частини гуртків міського будинку культури В’ячеслав  Стригун, науковий співробітник краєзнавчого музею Юлія Новоселецька, викладача по класу баяна початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу школи естетичного виховання» Лубенської музичної школи В’ячеслав  Мисник, викладач по класу скрипки початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (школи естетичного виховання» Лубенської музичної школи) Альбіна Романченко, бібліотекар міської бібліотеки для дітей Вікторія  Колода, директор комунального міського парку культури та відпочинку  Віталій Головко.

Привітав колег з Днем  працівників культури та майстрів народного мистецтва начальник управління культури та мистецтв Юрій Литовченко, який подякував творчим колективам, - усім артистам міського будинку культури, згадав добрим словом ветеранів, пенсіонерів галузі та принагідно подякував владі міста за підтримку.

Яскравими були і святкові привітання від працівників освіти Лубен, творчих учнівсько-викладацьких колективів, які підготували цікаву концертну програму. Серед тих, хто радував зі сцени своїми талантами: Інна Аношкіна (ЗОШ №2), Катерина Рябокобилко (ЗОШ №3), Марія Міценко (ЗОШ №2), викладач спеціалізованої школи №6 Інна Левченко та учитель Ірина Лохвицька (ЗОШ №2), а також Сергій Лазарєв, студія народного танцю «Юність» та інші артисти шкільних сцен Лубен.
 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua