Привітали працівників пошти

9 жовтня у приміщенні Центрального відділення поштового зв’язку м.Лубни  відбулися урочистості з нагоди Всесвітнього дня пошти. Колектив працівників  привітав заступник міського голови Олександр Діденко та представники влади району. З нагоди свята вручалися відзнаки.

         Центральне відділення поштового зв’язку м.Лубни  – одна зі складових ланок великої  і єдиної цілої системи. Звісно, з плином часу, стиль та функції послуг, що сьогодні надають працівники пошти, значно змінилися, розширилися та модернізувалися, адже це - вимога сьогодення.

Саме про це йшлося у зверненні до колективу Центрального відділення поштового зв’язку м.Лубни Андрія Царюка, який першим привітав  та подякував за самовіддану, гарну працю переважним чином присутніх жінок.

З професійним святом від імені влади Лубен працівників пошти, багатьох її відділень привітав заступник міського голови Олександр Діденко, який  нагородив грамотами виконавчого комітету Лубенської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток поштової справи та з нагоди Всесвітнього Дня пошти наступних працівників: заступника центрального відділу поштового зв’язку м. Лубни Полтавської дирекції ПАТ "Укрпошта" Яну Столяренко, начальника поштового зв’язку №2 Світлану Піонтковську та охоронника центрального відділення Івана Науменка.

Звучали вітання від керівника апарату РДА Олени Пірової, яка також вручила грамоти винуватцям події та від голови районної ради Григорія Угляниці.

Після цього Андрій Царюк поспілкувався з представниками влади міста та району, розповів про сьогодення та плани на майбутнє. 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua