Привітання міського голови Олександра Грицаєнка з Великодніми святами


          Щороку Великдень  відгукується в наших серцях  любов’ю, надією і  вірою. А сьогодні, як ніколи, ми просимо у Бога миру, злагоди та спокою для нашої  України, рідного міста, кожної оселі.

Хай свято Христового Воскресіння скріпить віру у скороминучість тяжких випробувань, що випали на нашу долю. У цей день святий обов’язок кожного з нас згадати тих найдостойніших синів України, які не мають можливості розділити великодню радість зі своїми родинами, бо стоять на сторожі нашого спокою на східних рубежах держави. Серед них є й чимало лубенців.  Хай до них, передусім, долине наше великоднє вітання.

Несімо радість Христового Воскресіння у домівки тих, хто у цій жорстокій війні втратив чоловіків, батьків, синів! Підтримаймо самотніх матерів і батьків, зажурених вдів, осиротілих дітей словом розради!

Хай у ревній святочній молитві єднаються наші серця за щастя у родинах, за добро у нашому місті, за мир на усій українській землі!

Нехай це величне свято наповнить новим християнським змістом наші взаємини, щоб розвіявся увесь смуток і повсюди запанувала світла аура великодньої радості!

         Хочу, щоб це світле свято утвердило наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Просимо у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці.

          Давайте спробуємо стати  добрішими до своїх близьких, до всіх людей, що нас оточують.  Нехай радість та милосердя огорнуть ваші серця, а Господь допомагає вам у всіх починаннях.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає Вам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб  життя кожного з нас було чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка. Миру й злагоди кожній сім’Ї та родині.

Бажаю Вам веселих свят Воскресіння Христового, міцної віри, світлої надії та правдивої любові.

 

Христос Воскрес!

 

 

 

Міський голова                                                       О.П. Грицаєнко

 


Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua