Привітання міського голови Олександра Грицаєнка з Великодніми святами


          Щороку Великдень  відгукується в наших серцях  любов’ю, надією і  вірою. А сьогодні, як ніколи, ми просимо у Бога миру, злагоди та спокою для нашої  України, рідного міста, кожної оселі.

Хай свято Христового Воскресіння скріпить віру у скороминучість тяжких випробувань, що випали на нашу долю. У цей день святий обов’язок кожного з нас згадати тих найдостойніших синів України, які не мають можливості розділити великодню радість зі своїми родинами, бо стоять на сторожі нашого спокою на східних рубежах держави. Серед них є й чимало лубенців.  Хай до них, передусім, долине наше великоднє вітання.

Несімо радість Христового Воскресіння у домівки тих, хто у цій жорстокій війні втратив чоловіків, батьків, синів! Підтримаймо самотніх матерів і батьків, зажурених вдів, осиротілих дітей словом розради!

Хай у ревній святочній молитві єднаються наші серця за щастя у родинах, за добро у нашому місті, за мир на усій українській землі!

Нехай це величне свято наповнить новим християнським змістом наші взаємини, щоб розвіявся увесь смуток і повсюди запанувала світла аура великодньої радості!

         Хочу, щоб це світле свято утвердило наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Просимо у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці.

          Давайте спробуємо стати  добрішими до своїх близьких, до всіх людей, що нас оточують.  Нехай радість та милосердя огорнуть ваші серця, а Господь допомагає вам у всіх починаннях.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає Вам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб  життя кожного з нас було чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка. Миру й злагоди кожній сім’Ї та родині.

Бажаю Вам веселих свят Воскресіння Христового, міцної віри, світлої надії та правдивої любові.

 

Христос Воскрес!

 

 

 

Міський голова                                                       О.П. Грицаєнко

 


You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua