Привітання міського голови з нагоди Дня захисника Вітчизни

Шановні лубенці, захисники Вітчизни! Дорогі ветерани! Щиро, від усього серця вітаю вас зі святом - Днем захисника Вітчизни.

Є дати, з якими пов’язано багато спогадів, особистих хвилювань. Вони живуть в серцях народу і не мають права на забуття. До таких дат належить і 23 лютого, свято, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

День захисників Вітчизни - це данина пам’яті людям, котрі захищали нас від ворогів, це прояв чоловічої солідарності різних поколінь, бойового братерства. Саме на цих якостях виховується любов до Батьківщини і ставлення до армії. Це знаменний день для всіх, хто віддав частину свого життя захисту Вітчизни, виконуючи свій почесний чоловічий обов’язок.

Вагомий внесок у захист Батьківщини внесли воїни – лубенці. В роки Великої Вітчизняної війни 14 наших земляків стали Героями Радянського Союзу. Невмирущою славою вкрили себе воїни 337-ї Лубенської Червонопрапорної стрілецької дивізії та 25-ї гвардійської мотострілецької Синельниково-Будапештської дивізії ім. В.І. Чапаєва.

У пам'яті нинішнього та прийдешніх поколінь назавжди збережуться подвиги багатьох воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі.

Багато чоловіків пройшли сувору школу мужності. Виконуючи свій військовий обов’язок, українці брали участь у афганській війні, через пекло якої пройшло більше 300 лубенців. Четверо наших земляків не повернулися до своїх домівок.

Алжир, Ангола, Бангладеш, Китай, В’єтнам, Ефіопія, Йемен, Куба, Лаос, Мозамбік, Сирія, Сомалі, Югославія, Ірак – ось далеко не повний перелік країн, де виконували свій інтернаціональний обов’язок наші воїни. Нині в місті їх проживає майже 400 чоловік.

А коли розбурханий атом вирвався з-під людського контролю, 25-а гвардійська дивізія  ім. В.І.Чапаєва практично в повному складі приймала участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Більше двох тисяч жителів міста в перші дні вступили в боротьбу з досі незнаним, підступним ворогом.

Всі вони гідно продовжили ратну справу батьків і дідів.

На жаль, і сьогодні у світі проливається людська кров, ідуть війни, військові конфлікти, людство потерпає від тероризму.

Люди, які пройшли дорогами війни, не можуть бути байдужими спостерігачами всього, що відбувається сьогодні.

Ми вдячні всім, хто перебуваючи на заслуженому відпочинку, продовжує виконувати громадську роботу, очолює будинкові і вуличні комітети, працює у ветеранських організаціях, є пропагандистом всього передового і нового в місті.

Шановні лубенці!

Дорогі захисники Вітчизни!

Перед вами ми схиляємося, у вас вчимося любити Батьківщину. Тож нехай у ваших серцях ніколи не згасає вогник та ініціатива. Миру, щастя і достатку всім вам в кожній сім’ї. Чистого і мирного неба.

Зі святом всіх мужніх людей  - захисників Вітчизни.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДОКУМЕНТИ Рішення міської ради 6 скликання Привітання міського голови з нагоди Дня захисника Вітчизни

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: ДОКУМЕНТИ Рішення міської ради 6 скликання Привітання міського голови з нагоди Дня захисника Вітчизни

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua