Призовників відправили до лав Збройних Сил України

Захист Вітчизни та служба в Збройних Силах України є почесним обов’язком кожного громадянина України. У сьогоднішніх непростих умовах, коли під загрозою знаходяться незалежність та суверенітет нашої держави – це не просто слова. 18 квітня Лубенським військовим комісаріатом було здійснено першу урочисту відправку 13-ти призовників до Полтавського обласного збірного пункту для подальшого проходження служби у лавах Збройних Сил України.

Із привітальними словами до призовників звернулися міський голова Олександр Грицаєнко, військовий комісар Лубенського РВК, підполковник Віталій Лучний та перший заступник голови РДА Сергій Сіряченко.

Служба у Збройних Силах формує у молоді нові й необхідні якості: почуття товариськості, взаємодопомоги. А ще - допомагає знайти нових надійних друзів. У молодих людей з’являється можливість стати справжніми чоловіками, захисниками, опорою для країни й рідних. Про це говорили виступаючі та бажали призовникам витримки, терпіння, мужності та непохитного бажання захищати свій рідний край.

Нагадуємо, що призовники проходитимуть військову строкову службу в пунктах постійної дислокації і в район проведення АТО направлятися не будуть.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua