Проєкти бюджету участі - реалізовано!

У 2019 році, на виконання рішення сорок четвертої сесії міської ради, у Лубнах стартувала Програма «Громадський бюджет м. Лубни на 2019 -2020 роки». Розпочалася ця робота у квітні цього року, а вже зараз можна говорити про її певні підсумки.

До старту цієї програми було проведено відповідну підготовчу роботу – місто було підключене до електронної платформи (https://lubny-budget.e-dem.in.ua/). Тож і подача проєктів, і голосування могли відбуватися як у паперовій, так і в електронній формі.  Як для нової справи – лубенці досить активно долучилися до подачі проєктів. Різними способами було подано 19 проєктів. Деякі з них були відхилені ще на першому етапі через  невідповідність умовам Програми (явне перевищення суми коштів на реалізацію проекту, невідповідність чинному законодавству, тощо). До голосування було допущено 12 проєктів бюджету участі. Серед яких 8 - великих (до 100 тис. грн.) та 4 - малі (до 30 тис. грн.).

Нагадаю, що переможцями стали наступні проєкти:

Великі:

-      Встановлення дитячого майданчика по вул. Щелканова, 9. Автор Курило Ірина Іванівна (проголосувало 129 осіб)

-      Створення зони дозвілля для юних лубенців. Автор Крамаренко Віталій Володимирович (проголосувало 53 особи)

Малі:

-      Облаштування зони відпочинку на території центрального парку культури та відпочинку міста Лубни. Автор Кошель Раїса Олександрівна (проголосувала 91 особа)

-      Створення пункту організації гарячого харчування для малозабезпечених верств населення. Автор Бєлов В’ячеслав Михайлович (проголосувала 21особа)

-      Smart city. Встановлення Wi-Fi зон в центральній частині міста Лубни. Автор Савка Аліна Олегівна (проголосувало 6 осіб).

На їх реалізацію у 2019 році було виділено з бюджету міста 300 тис. грн. У 2020 році передбачається 500 тис. грн. на реалізацію проєктів бюджету участі.

Всього за всі проєкти в паперовій та електронній формі проголосували 378 лубенців.

Сьогодні вже можна сказати, що всі проекти-переможці реалізовано. Звичайно, були і складності у самому процесі, і певні недоліки в організації. Проте, перший досвід такої роботи отримали й мешканці міста, й виконавці проєктів. Наразі до Положення про громадський бюджет  внесені певні зміни (зокрема, встановлена нижня межа голосування) і, сподіваємося, проєкти, які будуть реалізовані в рамках цієї програми у 2020 році отримають ширшу підтримку мешканців та  зроблять наше місто комфортнішим для життя.


Встановлення дитячого майданчика по вул. Щелканова, 9


Створення зони дозвілля для юних лубенців

Облаштування зони відпочинку на території центрального парку культури та відпочинку міста Лубн

Створення пункту організації гарячого харчування для малозабезпечених верств населення

Smart city. Встановлення Wi-Fi зон в центральній частині міста Лубни
 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua