Про агресію та профілактику агресивної поведінки

          22 вересня фахівцем із соціальної роботи Лубенського міського центру соціальних служб Світланою Іванченко було проведене лекційне заняття для підоблікових Лубенського мійськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Полтавській області на тему «Агресія та профілактика агресивної поведінки», спільно з фахівцем міськрайвідділу Валентиною Гомес Гонзалес.

Агресія — фізична або вербальна поведінка людини, направлена  на нанесення фізичної або психологічної шкоди. У випадку, якщо агресія виявляється в найбільш екстремальній і соціально неприпустимій формі, вона переростає у насильство. Часто така поведінка може стати причиною скоєння злочину, тому профілактика агресивної поведінки є важливою складовою у запобіганні цього явища.

Під час заняття було розглянуто такі види агресії, як ворожа, інструментальна, альтруїстична, провокуюча та інші, а також основні причини агресії та агресивної поведінки. Серед них – страх, невпевненість, почуття провини, недовіра, алкоголь чи наркотики, дитячі психічні травми, дефекти виховання. Акцентували увагу на розпізнаванні почуття агресії, вмінні розуміти його причину і боротися з ним. Було виділено  10 способів боротьби з власною агресію, кожен з яких присутні розглянули детальніше.

Наприкінці лекції  кожен з присутніх мав змогу висловити свою думку, задати питання.  Заняття пройшло продуктивно та цікаво.

 

>

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua