Про черговий рейд, здійснений службою у справах дітей

З метою запобігання дитячої бездоглядності, безпритульності, соціальному сирітству, проявам насильства в сім’ї щодо дітей та виявлення фактів безвідповідального батьківства, було проведено черговий профілактичний рейд по сім’ях за участю спеціалістів служби у справах дітей, фахівця Лубенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інспектора Лубенського відділу поліції.

У ході рейду перевірено умови проживання 4 сімей, діти з яких перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах з причини неналежного виконання батьківських обов’язків. Умови проживання 12 дітей покращилися, батьки в міру своїх можливостей створюють умови для нормального зростання та розвитку дітей, забезпечують малюків необхідним одягом та взуттям відповідно до сезону та потреб, державну соціальну допомогу використовують за призначенням.

Крім того, членами рейдової бригади виявлено багатодітну родину переселенців, у якій виховуються троє малолітніх дітей. З’ясовано, що дорослі члени родини ніде не працюють, не створено умов для забезпечення основних потреб дітей, недостатньо іграшок, предметів догляду, продуктів харчування. Вирішено взяти дітей на відповідний облік служби у справах дітей та надано місячний термін батькам для створення належних умов проживання, виховання та розвитку їх дітей.

             Батькам  надані необхідні консультації, проведені бесіди щодо необхідності ведення здорового способу життя, створення належних умов для виховання дітей, санітарного стану в будинках, виконання батьківських обов`язків. Складені акти умов проживання родин із зазначенням термінів для усунення недоліків, надані методичні та практичні рекомендації. Батьків попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. Робота з сім`ями  триває.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua