Про хід весняного призову громадян України на строкову військову службу

11 квітня у стінах Лубенського районного військового комісаріату під головуванням заступника голови Лубенської райдержадміністрації, голови районної призовної комісії Сергія Сіряченка, відбулося відкрите засідання призовної комісії за участю представників друкованих ЗМІ та телебачення. Під час засідання обговорили хід проведення заходів призовної кампанії, що триватиме з 1 квітня по 30 червня поточного 2019 року.

Про хід весняного призову громадян України  на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, Національної Гвардії України та інших військових формувань йшлося на відкритому засіданні призовної комісії. Плановий медичний огляд юнаків 1992 – 2001 років народження, які мешкають та зареєстровані на території Лубенського району та міста Лубни розпочався вже з 1 березня 2019 року.

Призов громадян на строкову військову службу включає проходження ними медичної і районної призовної комісій, відбір найбільш підготовленої, придатної за станом здоров’я молоді та відправлення призовників до військових частин.

Наголошено, що всі військовослужбовці, призвані на строкову військову службу, проходитимуть службу в пунктах постійної дислокації військових частин, жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань в операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей залучатися не буде. Також було уточнено, що за юнаками, які на момент призову офіційно працевлаштовані, буде зберігатися робоче місце та середньомісячна заробітна плата.

Підсумовуючи, заступник голови райдержадміністрації наголосив на важливості співпраці військового комісаріату з органами національної поліції, щодо розшуку призовників, які ухиляються від призову, акцентував увагу на проведенні активної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо умов проходження строкової служби, військово-патріотичного виховання молоді, а також заходів щодо своєчасного та якісного обстеження юнаків призовного віку в закладах охорони здоров’я міста.


Військовий комісар

Лубенського РВК,

підполковник  В.Пицяк

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua