Про літературно-краєзнавчі маршрути «Земляки»

 11 листопада відкрився ще один літературно-краєзнавчий маршрут «Лубни Володимира Малика». Мета проекту – повернути ім’я Володимира Малика до топ-рейтингу улюблених письменників молоді, познайомити полтавців із Лубнами, містом, у якому він жив та працював понад 40 років та неодноразово згадував у своїх творах.

Володимир Малик – полтавський Дюма, відомий та популярний український письменник 70-80-х років. Його історичні романи, покликані за його ж словами «…виправити духовний хребет нашого народу», входили до десятків найулюбленіших книг українців. Зараз, на жаль, твори Володимира Малика незнайомі сучасним підліткам та юнацтву.

Проект Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України здійснюється за фінансової та інформаційної підтримки Полтавської облдержадміністрації, Полтавської обласної ради та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації, партнери: Лубенська центральна  районна бібліотека імені Володимира Малика та ГО «PRєDKI».

До відкриття цього маршруту в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею частково  влаштовано виставку «Володимир Малик зблизька» фоторепродукції та фото Володимира Білоуса.

Під час відкриття виступили: член НСПУ, науковий співробітник музею Юлія Манойленко (Новоселецька), син письменника, голова благодійного  фонду імені письменника  Володимира Малика «Слово»  Олександр Сиченко, член НСПУ Раїса Плотникова, голова правління Полтавської обласної організації НСПУ Наталія Кірячок (Трикаш), яка подарувала музею книгу.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua