Про майбутнє, що твориться сьогодні: загальноміське свято вшанування обдарованих дітей та їх наставників

Загальноміське свято «Майбутнє твориться сьогодні», що вже стало традиційним, відвідали міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, депутат міської ради, помічник народного депутата України Костянтина Іщейкіна Роман Сендзюк, а також чисельні педагогічні колективи шкіл міста, батьки, запрошені гості.

У врочистій атмосфері було відзначено цьогорічних переможців конкурсів різних рівнів з предметних дисциплін, юних науковців, ерудитів, розумників.

Так, насамперед премії з рук міського голови Олександра Грицаєнка на урочистій церемонії вручалися у номінації «Інтелектуальна надія» (переможцям обласних олімпіад). Подарунки від дитячого розважального комплексу  «Фентезі Таун» передала керуюча Валерія Бондарєва.

Далі свої відзнаки від начальника управління освіти Мирослава Костенка отримали учні, які визнані кращими у номінації «Відкрий світ» за науково-дослідницькі досягнення.

Самих освітян, які досягли значних успіхів  у роботі з обдарованими дітьми, відзначали у номінації «Гордість освіти Посульського краю» та «Професіоналізм і новаторство».

Подяку від народного депутата України Костянтина Іщейкіна його помічник, депутат міської ради  Роман Сендзюк, вручав викладачу ЗОШ №3 Вікторії Сало.

Також  управління освіти визначило переможців ще у 4-ох номінаціях. Так, у номінації «Ерудит року» почесною грамотою нагороджений Андрій Петренко (ЗОШ №6). У номінації «Юний інтелектуал» почесні грамоти вручено Софії Андрущенко (ЗОШ №6) та Єгору Назаренку (ЗОШ №2). У номінації «Учитель року» грамоти адресувалися  Юрію Притулі (ЗОШ №1), Оксані Соколовській (ЗОШ №6) та Ірині Яковенко (ЗОШ №6). А у номінації «Школа року» відзначено колектив спеціалізованої школи №6.

Вручаючи відзнаки талановитим учням шкіл та їхнім наставникам, міський голова розповів про підтримку освітньої галузі владою міста, відзначивши, що вихованці лубенських загальноосвітніх закладів демонструють найкращі результати в навчанні, царині науки, спорті та мистецтві. До вітань приєднався помічник народного депутата України Костянтина Іщейкіна Роман Сендзюк, він передав найкращі побажання від нардепа, який завжди підтримував сферу та обдарованих дітей нашого міста. 

З гордістю про здобутки лубенських школярів та викладачів говорив начальник управління освіти Мирослав Костенко, який відзначив внесок у загальні високі результати усіх учнівсько-педагогічних колективів та тих із них, чия праця часто залишається за лаштунками.

Особливо слід відзначити святкову концертну програму, у якій взяли участь надзвичайно талановиті у мистецтві танцю та вокалу, ті ж учні лубенських шкіл: вокальний ансамбль «Криниця» (ЗОШ №2, керівник Ольга Чеверда), вокальний ансамбль «Мрія» (ЗОШ № 4, керівник Тетяна Матяш), колектив сучасно-спортивного танцю «Гармонія-Глоріс» (керівник Тетяна Супрун), танцювальний колектив "Перлина" (ЗОШ №2, керівник Оксана Погрібна) та спеціалізованої школи №6 (керівник Світлана Кочубей), а також циркова студія «Маска» (керівник Наталія Нестерук) та багато інших юних, яскравих артистів. А ведучими заходу були учні спеціалізованої школи №6 Анна Андрєєва та Андрій Петренко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua