Про перемогу театрального колективу «Калейдоскоп»

          Уже котрий рік театральний колектив «Калейдоскоп» Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 бере участь в обласному огляді-конкурсі учнівських театральних колективів. Цього разу юні актори працювали над виставою «Дюймовочка» за мотивами п’єси Ю. Щуцького.

Перемоги на міському та зональному етапах забезпечили можливість долучитися до справжнього свята театру, яке відбулося 29 березня в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді. Надзвичайно сильні суперники змагалися за перемогу, але цього року наш колектив був найкращим. Журі було захоплене грою акторів, оригінальністю декорацій, вишуканістю костюмів та майстерно продуманим сюжетом. Не можна передати радість учасників і керівників колективу, коли було оголошено результати! Більше сорока голосів злилися в одному дружному  «Ура!».

Перемога колективу «Калейдоскоп» стала можливою завдяки  зусиллям керівників театру Коробицької С.Е., Тягній Л.В., Гулак А.О. та підтримці батьків. Та й сама поїздка відбулася за кошти,  зібрані за перегляд вистави в школі.

Також хотілося б подякувати Лубенському молокозаводу за смачну продукцію для наших артистів, яка порадувала їх під час подорожі та депутату Полтавської обласної ради Руслану Ляшку  за солодощі.

 

Гулак А.О.,

учитель української

мови та літературиЛубенської ЗОШ  №4

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua