Про поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні

Керівник  Молодіжного центру БО «Світло надії» Віктор Шилов поділився досвідом реалізації цього проекту в Полтаві, Кременчуці, Миргороді та Пирятині, а також розповів про основні послуги, які передбачені ініціативою: розповсюдження інформаційно-просвітницьких матеріалів, підготовку місцевих лідерів, безкоштовну видачу засобів захисту та переадресацію в рамках партнерської мережі. Окремо спікер проекту зупинився на впровадженні у нашому місті моделі «зутріч»,  котра передбачає надання соціальним працівником БО «Світло надії»  Жаннетою Бойко послуг підліткам поза межами офісу.

Лікар-інфекціоніст Валентина Крутько наголосила на актуальності впровадження такої ініціативи, а також ознайомила присутніх з масштабами поширення ВІЛ-інфекції в нашому регіоні та доступними методами тестування.

Директор центру соціальних служб Віктор Цимбал коротко поінформував про головні напрямки роботи з підлітками в нашому місті та запросив присутніх до плідної співпраці для успішної реалізації цього проекту.

Наприкінці зустрічі відбулося жваве обговорення шляхів взаємодії та були заплановані перші заходи, які мають відбутися в навчальних закладах міста вже в наступному місяці.

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua