Про проведення профілактичного заходу (рейду) «Канікули»

Днями службою у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради спільно з відділенням поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області та Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено черговий профілактичний захід (рейд) «Канікули».

У ході рейду відвідані місця масового відпочинку молоді: дитячий парк ім. О. Донченка, Центральний парк культури і відпочинку, парк Молодіжний, площа Ярмаркова, майдан «Володимирський», сквер Героїв Небесної сотні, парк Молодіжний та виявлено декілька компаній неповнолітніх осіб, які у дитячому парку палили та розпивали алкогольні напої.

Під час бесіди з юними особами з’ясовано, що цигарки та напої придбали у магазині АТБ на площі Ярмаркова та  у барі по вул. Гагаріна.

Учасниками рейду неповнолітніх було доставлено у Лубенське відділення поліції, де за фактами виявлених порушень у них відібрані пояснення, складено протоколи, проведено профілактичні бесіди та роз’яснено наслідки паління і вживання алкогольних напоїв.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua