Про стан водойм та повітря

Надаємо щотижневу інформацію Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України», який здійснює моніторингові дослідження води відкритих водойм: р.Сула в межах міського пляжу «Центральний» та зони відпочинку біля води «Водокачка», атмосферного повітря (за показниками: пил, діоксид сірки, діоксид азоту, свинець, шум непостійний) в контрольних точках, що знаходяться за адресами: вул. Тернівська,21, вул. Володимирський майдан 22/2, вул. Мистецька (дитячий парк імені Донченка), проспект Володимирський 27/49.

За результатами проведених лабораторних досліджень від 07.07.2020р. вміст шкідливих хімічних речовин в атмосферному повітрі у вказаних вище точках не перевищує нормативних показників, затверджених 03.03.2015р. «Гранично допустимі концентрації хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць», еквівалентний рівень шумового навантаження не перевищує допустимий рівень зазначений в нормативному документі «Державні санітарні норми допустимих рівнів шуму в приміщеннях житлових та громадських будинків і на території житлової забудови», наказ МОЗ  №463 від 22.02.2019р.

За результатами проведених лабораторних досліджень від 09.07.2020р. вода в межах міського пляжу «Центральний»  не відповідає вимогам нормативу ДСП 173-96 (додаток 11) за фізико-хімічними показниками: розчинений кисень – 3,2 мг/дм3 (при нормі ≥ 4 мг/дм3) та колір - жовтий у стовпчику 10 см, вода в межах  зони відпочинку  біля води «Водокачка» не відповідає вимогам нормативу за показниками: розчинений кисень – 3,6 мг/дм3 (при нормі ≥ 4 мг/дм3) та колір - жовтий у стовпчику 10 см.

За мікробіологічними показниками (індекс лактозо-позитивної палички та патогенна мікрофлора) вода в межах міського пляжу «Центральний» та зони відпочинку біля води «Водокачка» відповідає вимогам нормативу ДСП 173-96 .

Графіки з відображенням динаміки показників  лактозо-позитивної кишкової палички (ЛКП) та розчиненого кисню з початку проведення лабораторних моніторингових досліджень води відкритих водойм додаються.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua