Про стан водоймищ та питної води

Продовжуємо знайомити лубенців, з інформацією Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» щодо стану відкритих водойм в межах Лубен та досліджень питної води з водогінної мережі міста.


озеро с.Засулля Лубенського району та р.Сула в межах міського пляжу «Центральний», зон відпочинку біля води «Водокачка», «Лиса гора».

За результатами проведених лабораторних досліджень від 16.07.2018р. за мікробіологічними показниками (індекс лактозо-позитивної палички) вода в межах вищевказаних місць відпочинку, відповідає вимогам нормативу.

Графік з відображенням динаміки показників  лактозо-позитивної кишкової палички (ЛКП) з початку проведення лабораторних моніторингових досліджень води відкритих водойм додається на 1 листі.

Копії протоколів  про результати дослідження води питної з водогінної мережі міста відібраної 18.07.2018р. з комунального водогону КП «Лубниводоканал» з водорозбірних колонок де відмічається перевищення нормативу  ДСаН ПіН 2.2.4-171-10  з урахуванням допусків погоджених Управлінням Держпродспоживслужби у м. Лубни від 21.12.2017р. за санітарно-хімічними  показниками: хлориди та фтор. За показниками епідемічної безпеки дана питна вода відповідає вимогам нормативу.

Протокол №23 1


Протокол №23 2


Протокол №24 1


Протокол №24 2Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua