Про святу любов: вшановували жінок-опікунів та прийомних матерів з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру

5 березня у приміщенні кафе «Любава» вшановували жінок-опікунів та прийомних матерів з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру. Захід організувала Спілка жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» спільно з соціальними службами, за підтримки влади міста та району.

Традиційний святковий захід, що його вже багато років поспіль організовують завжди активні лубенки-спілчанки, очолювані Раїсою Кошель, і цього року був велелюдним, масовим, по-справжньому радісним.

Привітали найчарівніших, серед яких  жінки-опікуни та прийомні матері, міський голова Олександр Грицаєнко, голова РДА Тетяна Качаненко, присутні фахівці служби у справах дітей, очільниці та очільники громадських організацій, районних клубів «Надвечір’я», талановиті артисти.

           Зокрема Олександр Грицаєнко зазначив, що кожна дитина має жити в повноцінній сім’ї, відчувати тепло, любов та турботу рідних. Він також відзначив роботу Спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», зокрема ініціативність, небайдужість її голови Раїси Кошель, яка присвятила багато років справі підтримці таких багатодітних родин, де виховуються усиновлені та діти, якими опікуються лубенські жінки.

У свою чергу, Раїса Олександрівна подякувала владі міста та району, чисельним спонсорам, небайдужим людям, громадським організаціям, які завжди надають дієву допомогу у проведенні подібних заходів.

Упродовж святкового заходу лунало ще багато слів вдячності на адресу жінок - справжніх героїнь нашого часу, які віддали серце майбутньому – дітям.

Весняну, сонячну атмосферу добра та любові створили талановиті артисти Лубенщини, які дарували присутнім святковий настрій.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua