Проблеми підліткового віку: шляхи їх подолання

Нещодавно Лубенським міським  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків, на тему «Проблеми підліткового віку, шляхи їх подолання». На зустріч, яка відбулася у «Кабінеті, дружньому до молоді» Лубенської КЦМЛ, були запрошені прийомні мами: Наталія Гафарова, Оксана Платонова та Юлія Філатова. Адже саме у їх сім’ях виховуються діти підліткового віку.


Фахівець із соціальної роботи Лубенського міського  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Іванченко ознайомила присутніх з визначенням підліткового віку, поділу його на стадії та зміни, які відбуваються в різні періоди з різною інтенсивністю для кожного підлітка.

На питання які виникали у присутніх відповідала лікар «Кабінету, дружнього до молоді» Повар Раїса Іванівна.

Зазвичай, при появі тих чи інших проблем батьки намагаються самостійно справлятися з їх вирішенням, проте саме завдяки участі у засіданні групи взаємопідтримки прийомні батьки матимуть змогу набувати нові навички та вміння у вихованні дітей, навчаютимуться поліпшувати стосунки з дітьми, підвищуватимуть впевненість у собі. Обмін досвідом, взаємна емоційна підтримка, цілеспрямовані консультації з окремих питань сприятимуть ефективному  функціонуванню прийомних сімей.

Наприкінці зустрічі прийомні батьки отримали буклети інформаційно-просвітницького характеру.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua