Проблеми продажу та вживання алкоголю і тютюну неповнолітніми: шляхи вирішення

17 лютого в залі засідань міськвиконкому відбулось засідання круглого столу «Проблеми продажу та вживання алкоголю і тютюну неповнолітніми: шляхи вирішення». Організатори заходу: відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради та Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ».

У засіданні взяли участь представники відділів та служб виконавчого комітету міської ради, правоохоронних органів, молодіжних громадських організацій, засоби масової інформації.

Відкрила засідання начальник відділу у справах сім’ї та молоді Світлана Скиба, яка ознайомила присутніх з регламентом заходу та наголосила на актуальності винесених на обговорення проблем. Голова Полтавської громадської організації «Твій Світ» Олександр Чепур за допомого слайд-шоу продемонстрував статистичні показники поширення негативних явищ у молодіжному середовищі. З інформацією виступив і головний лікар Лубенського обласного наркологічного диспансеру Антон Смагін, який наголосив на важливості проведення профілактичних заходів, адже у м. Лубнах, як і в Україні вцілому, спостерігається збільшення відсотка молодих людей з алкогольними проблемами.

У ході засідання обговорювалися можливі шляхи вирішення даних проблем:

а) проведення інформаційно-просвітницької роботи серед дітей та молоді;

б) пропаганда здорового способу життя;

в) залучення «проблемних дітей» до альтернативних форм відпочинку;

г) інформаційно-роз’яснювальна робота з сім’ями;

б) обмеження та заборонна продажу алкогольних та тютюнових виробів;

в) контроль за дотриманням чинного законодавства суб’єктами підприємницької діяльності щодо реалізації та продажу спиртних та тютюнових виробів.

Під час засідання круглого столу в результаті обговорення проблем було підписано резолюцію.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua