Проект «Містки молодіжної активності» в дії !

26 – 27 березня відбувся навчально-ознайомчий візит «Містки молодіжної активності» до міста Лубни, в якому взяли участь представники активної молоді з міста Гайсин, що на Вінниччині. Мета  навчально-ознайомчого візиту, який організувала Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з відділом сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради  – підвищити мобільність української молоді та продемонструвати кращі практики молодіжної роботи та шкільних проектів.

Знайомство з містом розпочалося зустріччю у Лубенській спеціалізованій загальноосвітній школі №6, учнівський актив якої презентував проект шкільного телебачення. Мова йшла про молодіжну журналістику та громадську активність молоді. Учасників привітала начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Світлана Скиба та вручила презентаційні матеріали про місто.

У продовж першого дня візиту делегація з міста Гайсин  завітала на Володимирський майдан, взяла участь у патріотичному флешмобі та зйомці відео кліпу, який організували учасники студії сучасного танцю «Ренесанс».

У розмові з молоддю Олександр Чепур, керівник проекту зазначив, що у Лубнах питання залучення молоді до участі  вирішується у тісній співпраці між муніципалітетом, громадськими організаціями та бізнесом, що відповідає принципу «нічого про молодь без молоді». Учасники також мали можливість познайомитись з історичним центром нашого міста, екскурсію яким провела Тетяна Сафронова.

Завершився день активним і змістовним дозвіллям: учасники грали в боулінг, спілкувалися під час гри та частування та отримали сертифікати за участь у проекті.

Не менш цікавими та пізнавальними були візити наступного дня до опорного закладу «Калайдинцівська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. ім. Ф.Д. Рубцова», де учасникам  влаштували екскурсію музеєм, продемонстрували досягнення закладу, його педагогів, учнів та випускників,   розповіли про роботу школи, зокрема в напрямку її демократизації та побудови навчально – виховного процесу на основі партнерства між вчителем та учнем.  Екскурсію проводили самі учні під керівництвом директора школи С.І.Мисника.

Знайомство з містом Лубни завершилося зустріччю у молодіжному центрі районної бібліотеки ім. В. Малика. Із перших уст учасники дізнатися про роботу молодіжного центру, створення відкритих просторів для молоді та обговорили спільні майбутні проекти.

Заходи відбулися завдяки проекту  «Містки молодіжної активності; співпраця малих міст Вінницької та Полтавської областей» за підтримки ГО «Молода Черкащина» в рамках проекту "Просування молодіжного активізму в Центральній Україні" та фінансової підтримки National Endowment for Democracy.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua