Професійне свято відзначали працівники житлово-комунальної сфери

          На урочистостях, які проводились у залі засідань виконкому, були запрошені кращі представники житлово-комунального господарства  і побутового обслуговування населення, податкової служби, їхні керівники, ветерани праці. Своєю присутністю підтримала запрошену аудиторію керуючий справами виконкому Маргарита Комарова.

Багато приємних слів почули на свою адресу винуватці події, адже, як сказав у вітальному слові Олександр Грицаєнко, саме ці люди роблять все можливе, аби мешканці Лубен почувалися комфортно у своїх помешканнях та у місті в цілому. Поміж цим згадав Олександр Петрович і проблеми галузі, брак фінансування, який, на жаль,  часто позначається і на якості надання послуг комунальними підприємствами.

 Професіонали своєї справи отримували  відповідні відзнаки. Так, Почесних грамот Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації та обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування удостоїлися слюсар ОКВП ТГ «Лубнитеплоенерго» Микола Чук та оператор підприємства Тетяна Семенко. Звання «Ветеран праці» житлово-комунального господарства Полтавської області присвоєно 18 працівникам багатьох комунальних підприємств Лубен. Також з нагоди свята вручалися грамоти міського голови та виконавчого комітету Лубенської міської ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у роботу підприємства, забезпечення населення міста життєво важливими послугами та з нагоди професійного свята.

Урочистості супроводжувались яскравими виступами артистів міського будинку культури  Богдана та Олени Ніколаєвих, Валентини Павлічук.

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua