Професійне свято зустріли працівники пошти

9 жовтня міський голова Олександр Грицаєнко привітав колектив  центру поштового зв’язку № 3 Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» з професійним святом та поспілкувався з трудовим колективом установи.

Як і кожне, професійне свято працівників пошти має свою історію та традиції. Пов’язана вона зі створенням у 1874 році Всесвітнього поштового союзу – міжнародної організації, що об’єднує 191 країну. І хоч з того часу, як кажуть, витекло чимало води, невпинний прогрес сприяв реформуванню сучасної пошти, що викликано потребами життя. Проте, як показує практика,  така послуга все ще вкрай необхідна суспільству.

У дружньому колі відзначали своє професійне свято 9 жовтня працівники Лубенського  відділення «Укрпошти», куди завітав міський голова Олександр Грицаєнко. Упродовж святкової зустрічі він поспілкувався з колективом на тему специфіки роботи  в умовах реформування, адже стрімка глобалізація та домінування інтернет-мереж кидає виклик вже напрацьованим можливостям пошти.

Тож які плани та перспективи на майбутнє, з якими проблемами доводиться зустрічатися представникам професії, - всі ці питання також не оминув Олександр Грицаєнко під час зустрічі.

Проте, свято – це, все-таки, свято, тому на завершення обговорення, враховуючи багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток поштової справи та з нагоди відзначення професійного свята – Всесвітнього дня пошти, міський голова вручив винуватцям події грамоти виконавчого комітету. Їх отримали працівники  центру поштового зв’язку № 3 Полтавської дирекції  ПАТ «Укрпошта»: Тетяна Даниленко, Ірина Кочерга, Тамара Хвостік, Тетяна Лук’янець, Наталія Кокошко.

Колектив  подякував міській владі за підтримку та увагу, а також запевнив, що докладає усіх можливих зусиль, аби вимоги клієнтів пошти були максимально оперативно та якісно задоволені. 

 

 

 

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua