Професійне свято зустріли працівники пошти

9 жовтня міський голова Олександр Грицаєнко привітав колектив  центру поштового зв’язку № 3 Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» з професійним святом та поспілкувався з трудовим колективом установи.

Як і кожне, професійне свято працівників пошти має свою історію та традиції. Пов’язана вона зі створенням у 1874 році Всесвітнього поштового союзу – міжнародної організації, що об’єднує 191 країну. І хоч з того часу, як кажуть, витекло чимало води, невпинний прогрес сприяв реформуванню сучасної пошти, що викликано потребами життя. Проте, як показує практика,  така послуга все ще вкрай необхідна суспільству.

У дружньому колі відзначали своє професійне свято 9 жовтня працівники Лубенського  відділення «Укрпошти», куди завітав міський голова Олександр Грицаєнко. Упродовж святкової зустрічі він поспілкувався з колективом на тему специфіки роботи  в умовах реформування, адже стрімка глобалізація та домінування інтернет-мереж кидає виклик вже напрацьованим можливостям пошти.

Тож які плани та перспективи на майбутнє, з якими проблемами доводиться зустрічатися представникам професії, - всі ці питання також не оминув Олександр Грицаєнко під час зустрічі.

Проте, свято – це, все-таки, свято, тому на завершення обговорення, враховуючи багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток поштової справи та з нагоди відзначення професійного свята – Всесвітнього дня пошти, міський голова вручив винуватцям події грамоти виконавчого комітету. Їх отримали працівники  центру поштового зв’язку № 3 Полтавської дирекції  ПАТ «Укрпошта»: Тетяна Даниленко, Ірина Кочерга, Тамара Хвостік, Тетяна Лук’янець, Наталія Кокошко.

Колектив  подякував міській владі за підтримку та увагу, а також запевнив, що докладає усіх можливих зусиль, аби вимоги клієнтів пошти були максимально оперативно та якісно задоволені. 

 

 

 

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua