Професійне свято зустріли працівники соціальної сфери

Про них говорять, що їм  випало непросте завдання - бути провідниками соціальної політики  в досить непростий період  суспільних перетворень, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Йдеться про працівників соціальної сфери, це саме їм доводиться  вирішувати найгостріші, найболючіші проблем громадян.  Це вони своєю  працею дарують людям надію на краще життя, зміцнюють їх довіру до влади, сприяють утвердженню злагоди і спокою у суспільстві.

Про широкий спектр надання соціальних послуг у Лубнах говорив міський голова Олександр Грицаєнко, звертаючись до винуватців події. Слова його вдячності були звернені до чисельних колективів та їхніх очільників, які працюють у цій суспільно-важливій сфері. Також Олександр Петрович відзначив і громадські організації, які  завжди активно долучаються до цього важливого напрямку діяльності.

          Почесною грамотою Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації за  сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери нагороджено Юлію Куць, заступника начальника відділу фінансів та  бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради, Ольгу Веремійчик, практичного психолога та асистента вчителя-реабілітолога Лубенського міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, Юлію Матяш, практичного психолога та асистента вчителя- реабілітолога Лубенського міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, Еліну Кулікову,  вчителя-реабілітолога Лубенського міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Почесною грамотою міського голови за сумлінну працю на благо територіальної громади міста, високопрофесійну управлінську діяльність, вагомий особистий внесок  у реалізацію завдань державної соціальної політики нагороджено Віктора Щербака, начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради.

За сумлінну працю, належне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики у місті  та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери грамот виконавчого комітету Лубенської міської ради  удостоїлось ще багато інших сумлінних, відданих своїй справі представників соціальної сфери Лубен.

Крім того, на урочистостях аплодували та дякували і громадським організаціям за багаторічну плідну громадську діяльність, активну участь у суспільному житті міста, ініціативність, благодійність, вагомий внесок у вирішення питань надання соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення. А відтак, серед пошанованих: Лубенська міськрайонна громадська організація «Спілка жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» (голова Раїса Кошель), Полтавська обласна молодіжна громадська  організація «Твій світ»» (голова Олександр Чепур) та Полтавська обласна благодійна організація «Спілка Самаритян» ( голова В’ячеслав Бєлов).

Завершальним вінцем святкових урочистостей стала змістовна концертна програма, підготовлена на честь винуватців події – працівників соціальної сфери міста.


 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua