Харчова промисловість

Розвиток харчової промисловості

Харчова промисловість одна з провідних галузей не лише агропромислового й промислового комплексів, а й усього народного господарства України.

На теперішній час склалося досить важке економічне становище для народного господарства України і особливо - для харчової промисловості, так як ця галузь дуже залежить від інших галузей – машинобудівної, хімічної, нафтопереробної, і особливо від платоспроможності населення. Також великі проблеми має сировинна база харчової промисловості – сільськогосподарське виробництво.

Не дивлячись на це, підприємства харчової промисловості м. Лубен (ТОВ «Лубенський молокозавод», ПП «Лубенський хлібозавод», ТОВ «Лубним’ясо»), протягом останніх років знаходять шляхи виходу зі скрутного становища та намагаються не допускати зниження обсягів реалізації промислового виробництва.

Частка  харчової промисловості у загальноміських обсягах реалізації промислової продукції є визначальною і становить 39,1 %. Крім того, до галузі відноситься найбільше підприємство міста – ТОВ «Лубенський молокозавод» з часткою 32,2 %.

Обсяги реалізації промислової продукції у відпускних цінах

у харчовій промисловості


 Найбільшим підприємством галузі є ТОВ «Лубенський молочний завод», який є виробником високоякісної молочної продукції, що користується значним попитом не лише у регіоні, а й в Україні.

 

ТОВ «Лубенський молочний завод» - сучасне підприємство харчової промисловості, що постійно росте і розвивається. Щороку на технічне переобладнання на заводі витрачається до 60% прибутку. Підприємство нарощує нові потужності, відкриває нові підрозділи і цілі виробництва. Щодоби підприємство виробляє близько 100 тонн цільномолочної продукції, окрім того працює виробництво морозива та масла. Раніше Лубенський молокозавод сприймався як регіональний локальний бренд, що забезпечував своєю продукцією Полтавську і навколишні області, нині ж підприємство позиціонує себе як національний виробник, і продукція ТМ «Гармонія» продається на 85 відсотках території України від Львова до Луганська.

ТОВ «Лубенський молочний завод» одним з перших серед молочних підприємств України розробив і впровадив у себе систему менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ІSО 9001:2000 і ДСТУ ІСО 9001-2001. Окрім цього, постійно підвищується рівень кваліфікації і мотивації кадрів, розширюється асортимент продукції, успішно освоюються нові напрями діяльності – від масштабного аграрного проекту до власної дистрибуції та мережі роздрібних магазинів.

 

Усього на підприємстві виготовляється понад 250 видів продукції, тому числі:

  1. Молочні продукти (молоко, кефір та функціональні молочні напої, ряжанка, сметана і вершки, молочні напої, йогурти, масло, сири кисломолочні, десерти, сири плавлені та закуски, сири м’які та розсільні).
  2. Морозиво (у вафельному стаканчику в упаковці, сандвіч, фруктове, на паличці без глазурі, на паличці в глазурі, в полістироловому стакані, сімейне морозиво).
  3. Напівфабрикати (пельмені/равіолі фасовані та вагові, вареники фасовані і вагові, котлети, піца, м’ясні вироби).
  4. Кондитерські вироби (готові до споживання) та хлібобулочні вироби.
  5. Інше (повидло, желе, паста шоколадна, яблучна сушка, борошно пшеничне).

 

 

Виробництво хлібобулочних виробів у місті здійснюють ПП «Лубенський хлібозавод».

Основними видами діяльності підприємства є:

-         хлібобулочні вироби;

-         сухарні вироби;

-         сухарі, грінки та аналогічні вироби;

-         бісквіти та печиво;

-         пряникові вироби.

     


Близько 90% вiд загального виробництва хлiбобулочних виробiв становить виробництво соцiально-значимих сортiв хлiба iз борошна I-го гатунку та борошна змiшаної валки.

Хлiб iз борошна змiшаної валки: посульський, столичний, удайський та близько половини асортименту - хлiб iз борошна пшеничого першого гатунку. У виробництво булочок i здоби переважають батони: медовий стрiлецький, нарiзний, фантазiя; булка з крихтами, плетенка з маком, булочка смачна, здоба лубенська, рулет миргородський, булка та кренделi шкiльнi.

Більшість виробленої продукцiї реалiзується через фiрмову торгiвельну мережу хлiбозаводу на територiї мiста Лубни, незначна частина продукції реалізується в інших районах (Оржицький, Чорнухинський та ін.).

Вироблена продукцiя має обмежений термiн споживання, а отже виробляється лише у вiдповiдностi до замовлень. Фактичне виробництво залежить вiд наявностi борошна (основної сировини), матерiалiв та попиту споживачів.

 

 

         Виробництво м’яса та продуктів з м’яса у м. Лубни з середини 2012 року здійснює ТОВ «Лубним’ясо».

Основними видами продукції підприємства є:

-      м’ясо свинина, яловичина напівтуші охолоджене;

-      свинина, яловичина, телятина охолоджена;

-      субпродукти (печінка, нирки, легені, трахеї, серце, селезінка, хвости, вуха, язик та інше);

-      сало свине.

Підприємство займається виробництвом та реалізацією свинини та яловичини у напівтушах, обрізної чи в шкірі та субпродуктах свиних, охолоджених та заморожених, а а також субпродуктів охолоджених і заморожених.

Підприємство має власні потужності по вирощуванню свиней у Київській області. Є власна лінія забою, цехи укомплектовані сучасним обладнанням. Все обладнання виготовлене з харчової нержавіючої сталі та відповідає санітарно-гігієнічним вимогам до обладнання, яке використовується у харчовій промисловості.

Логістика здійснюється власним спеціалізованим транспортом по Україні, доставка здійснюється якісно і в строки.

На продукцію наявні усі необхідні документи, весь товар проходить ветеринарну перевірку. 

   

 

 

 

  


Comments  

 
0 #1 olega 26.05.2018 18:04
Офіційний сайт
ТОВ «Лубенський молочний завод» - https://garmonija.ua/
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Економіка Харчова промисловість

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Економіка Харчова промисловість

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua