Машинобудування

Розвиток машинобудування

 

Машинобудування має велике значення для зміцнення економіки міста і України в цілому. Створюючи найбільш активну частину основних виробничих фондів (знаряддя праці), машинобудівна промисловість істотно впливає на темпи і напрями науково-технічного прогресу в різних галузях народного господарства, зростання продуктивності праці, інші економічні показники, які визначають ефективність розвитку суспільного виробництва.

Згідно з моніторинговими даними, протягом 2016 року підприємствами машинобудівної галузі міста реалізовано промислової продукції у відпускних цінах на суму 280,4 млн. грн., що на 101,7 млн. грн. більше, ніж у попередньому році (темп росту складає 156,9 %).

Частка підприємств машинобудування у загальноміських обсягах реалізації промислової продукції складає 14,9 %.

 


Обсяги реалізації промислової продукції у відпускних цінах у галузі машинобудування


Машинобудівна галузь у місті Лубни у 2016 році була представлена 7 промисловими підприємствами. Найвагомішими з них були Відокремлений підрозділ «Лубенський верстатобудівний завод» АТ «МОТОР СІЧ», ПП «ЛУБНИМАШ», ПАТ «Спецлісмаш» та новостворене підприємство ТОВ «Завод сільгоспмашин «ВІМ».

 


ВП «Лубенський верстатобудівний завод» АТ «МОТОР СІЧ»

є сучасним верстатобудівним підприємством із широкими технологічними можливостями.

          Основною продукцією ВП «Лубенський верстатобудівний завод» є круглошліфувальні верстати з різним рівнем автоматизації, від верстатів з ручним управлінням до верстатів із сучасними ЧПУ.

          Виробнича програма круглошліфувальних верстатів ВП «Лубенський верстатобудівний завод» складається з:

-      універсальних круглошліфувальних верстатів;

-      продукційних круглошліфувальних напівавтоматів;

-      торцекруглошліфувальних напівавтоматів;

-      торцекругло-внутрішліфувальних напівавтоматів;

-      спеціальних верстатів для перешліфовки шийок колінчатих валів;

-      спеціальних верстатів для шліфування шатунних і корінних шийок колінчатих валів в умовах масового виробництва;

-      різних спеціальних верстатів. Складальний цех

 

Верстат круглошліфувальний універсальний високої точності мод.3С130ВФ10

  

Верстат плоскошліфувальний мод.ЛТ6-201

 

Верстат фрезерувальний вертикальний спеціалізований з ЧПК МС-655

після модернізації

 

Оброблювальний центр з ЧПК ИР-500

після модернізації

 

Напівавтомат токарний з ЧПК мод.МС1203-10WКрім складного, наукомісткого устаткування, ВП «Лубенський верстатобудівний завод» пропонує цілу гаму порівняно простих виробів: верстат фрезерно-свердлувальний універсальний з ручним керуванням, вертикально-свердлувальний настільний, верстат для заточення пилок і ножів, для випробування відрізних і абразивних кіл.

Завод виконує капітальний ремонт і модернізацію верстатів власного виготовлення, а також токарських, трубонарізних і інших металоріжучих верстатів інших виробників, доробку механічної і гідравлічної частини устаткування.

 

 

 

Основним напрямком діяльності ПП «ЛУБНИМАШ» є виготовлення обладнання для агропромислового комплексу. ПП «ЛУБНИМАШ» спеціалізується на проектуванні, виготовленні та реалізації обладнання для транспортування, зберігання, переробки зерна, зернопродуктів та інших сипучих матеріалів:

1.    Зерносховища силосних типів (силоси металеві вентильовані на бетонній основі, силоси металеві вентильовані на конусному днищі, силоси для зберігання борошна).

2.    Транспортне обладнання (стрічкові конвеєри, транспортери скребкові, шнекові транспортери, норії (елеватори)).

3.    Зерносушки різних модифікацій.

4.    Обладнання для очищення зерна (зерноочисні машини різних модифікацій).

5.    Аспіраційне обладнання (батарейні установки циклонів, циклони-розвантажувачі, циклони одинарні, вентилятори центр обіжні високого тиску, затвори шлюзові).

6.    Допоміжне обладнання (вібро-розвантажувальний пристрій, розподілювач потоків, труба поворотна, засувки, клапани, люки).

7.    Запасні частини (шестерні, ролики та ін.).

8.    Твердопаливні котли та печі.


Розробка проектно-кошторисної документації та виготовлення обладнання здійснюється з використанням сучасних технічних засобів та технологій, обладнання оснащується комплектуючими провідних фірм-виробників, вся продукція сертифікована та має необхідні дозволи. 

 


Обладнання ПП «ЛУБНИМАШ» успішно працює як в Україні, так і в країнах колишнього Радянського Союзу: Росії, Білорусі, Молдові, Казахстані, Азербайджані та ін. 

 

ПАТ «Спецлісмаш» - єдине підприємство на Україні, яке займається виготовленням устаткування для обробітку ґрунту, посіву і посадки дерев.

 

Підприємство спеціалізується на виготовленні техніки для лісового господарства: плугів, культиваторів, борін, викопочних скоб, трелювальних пристроїв, навантажувачів, установок для розколювання дров, сіялок та саджалок лісу і комплектуючих до них.


Підприємством випускаються запасні частини до цієї техніки, леміші, відвали, дискові ножі, батареї  та ін. Параметри якості виготовлених машин регламентуються технічними умовами на них і суворо виконуються. 

 

 


Якість виготовленої продукції строго контролюється на  всіх  етапах  виробництва, особлива увага  приділяється  якості  термічної  обробки  робочих  органів (твердість лемешів, дисків та пружин та ін.). Продукція підприємства екологічно безпечна для навколишнього середовища та відповідає всім вимогам техніки безпеки при експлуатації.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Економіка Машинобудування

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Економіка Машинобудування

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua