Проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, на виконання Постанови Кабінету міністрів України від 26.06.2013 року № 443 «Про затвердження Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту», розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 10.01.2019 року № 19 «Про План основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на 2019 рік»,  в період з 30.05.2019 по 31.05.2019 року в м. Лубни проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Лубенської міської ланки територіальної підсистеми єдиної  державної системи цивільного захисту Полтавської області, на тему: «Дії керівного складу, органів управління і сил цивільного захисту міста при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій.

Координував навчання заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації  Роман Товстий, серед заступників керівника : начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Стеблянко,  начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб.

Мета навчання -   підвищення злагодженості, оперативності та взаємодії при виконанні завдань з організації управління у надзвичайних ситуаціях та захисту населення і територій від їх наслідків, підтримки високого рівня та оцінки стану готовності до дій за призначенням.

Навчальні питання наступні:

1. Організація оповіщення органів управління та населення міста про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій.

2. Приведення органів управління та сил цивільного захисту в готовність до роботи при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій.

3. Виконання заходів, спрямованих на зниження збитків, захист населення та об'єктів   господарювання   при   загрозі   виникнення   надзвичайних   ситуацій  на території міста.

4. Оцінка обстановки та прийняття рішення керівним складом цивільного захисту при ліквідації наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха та захист населення.

5. Організація управління силами та засобами цивільного захисту під час проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, спрямованих на ліквідацію наслідків аварій, катастроф та захист населення.

           У складі учасників навчання: керівний склад цивільного захисту міста, структурні підрозділи виконавчого комітету Лубенської міської ради, окремі територіальні підрозділи центральних органів влади. Працювала також комісія з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення, міська евакуаційно-приймальна комісія, протиепізоотична комісія, територіальні спеціалізовані служби цивільного захисту місцевого рівня. Органи управління та підрозділи цивільного захисту окремих об’єктів національної економіки, організацій та установ.

Також до участі у командно-штабному навчанні залучалися:

         - керівний склад цивільного захисту міста,

         - міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення;

         - міську евакуаційно-приймальну комісію;

         - міську протиепізоотичну комісію;

         - територіальні спеціалізовані служби цивільного захисту місцевого рівня;

         - підприємства, установи та організацій, що забезпечують життєдіяльність міста;

         -  комунальні підприємства міста.

Загалом під час навчання відпрацьовано 5 ввідних.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua