Проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту

До навчання залучались керівництво та особовий склад управління, аварійно-рятувальні підрозділи спеціалізованих служб цивільного захисту міста.

Під час підготовчого періоду до навчання були відпрацьовані питання пов’язані з розробкою навчально-методичної документації, підготовки навчальних місць з відпрацювання практичних заходів, оцінка готовності персоналу, який залучається до навчання, засобів імітації, систем управління та оповіщення.

Основною метою навчання було вдосконалення методів узагальнення та аналізу даних про обстановку, що виникла під час надзвичайної ситуації, надання практики з проведення та розрахунків підготовки оперативної обстановки та обґрунтованих пропозицій для прийняття рішень, вміння своєчасно доводити завдання до виконавців та здійснювати контроль за їх виконанням, практичне вирішення прийомів і способів проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.

Під час проведення  навчання було відпрацьовано наявність і справність засобів оповіщення, можливість якнайшвидшого виходу людей із небезпечних приміщень, вміння діяти в екстремальних ситуаціях керівного складу  установи,  організованість та злагодженість зацікавлених служб міста.

У ході проведення навчань приймали участь керівний склад управління, формування цивільного захисту,  представники 18 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Полтавській області, головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Лубенської міської ради, особовий склад управління.

Під час проведення підсумків навчань було проаналізовано правильність дій керівного складу та кожного працівника, який  брав участь у навчанні, виявлення заходів, які сприяють підвищенню надійності роботи обладнання та безпеки обслуговуючого персоналу при ліквідації аварії природного та техногенного характеру.


 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua