Проведено засідання міської комісії з питань ТЕБ, НС та БЖН

          6 жовтня під головуванням міського голови Олександра Грицаєнка проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення на якому було розглянуто першочергові питання з даного напрямку.


          Тож насамперед члени комісії розглянули:

1. Про епідемічну ситуацію на території м. Лубни в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та встановлення рівню епідемічної небезпеки «жовтий» на території міста.

2. Про перевірку стану протипожежного захисту закладів освіти та підготовку їх до 2020/2021 навчального року.

За результатами проведеного засідання комісія визначила низку завдань для подальшої роботи та прийняла відповідні рішення.

Нагадуємо, станом на 07.10.2020 року в м. Лубни з початку карантинних заходів офіційно підтверджено 76 випадків (8 нових випадків за останню добу) захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19, тож вкотре нагадуємо про необхідність та важливість дотримання карантинних (протиепідемічних) заходів визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) і постановами головного державного санітарного лікаря України.


 

 

 

<>

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua