Пункти видачі гарячого харчування ПОБО «Спілка Самаритян» продовжили роботу

Наша організація дуже вдячна громадянам міста, які на конкурсі підтримали наш суспільно важливий проект та віддали за нього свої голоси.

Ця благородна справа тримається тільки завдяки благодійним внескам. Тому ми запрошуємо всіх небайдужих громадян та підприємців взяти участь у нашій програмі «Допомога» та зі сторонніх спостерігачів стати його активними учасниками. Ми будемо вдячні за будь-яку підтримку у вигляді продуктів чи коштів.  

Подаруйте надію людям, які опинились в скрутних життєвих обставинах.  Сподіваємося, що спільними зусиллями ми зможемо покращити життя хоча б невеликій групі знедолених громадян, пом’якшити їх життєві труднощі, підтримати соціальний статус.

Щоб отримати таку допомогу в разі потреби можна звернутися до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних  послуг) Лубенської міської ради (вул. Григора Тютюнника, 21). Або, за особливих обставин - безпосередньо до Полтавської обласної благодійної організації «Спілки Самаритян» за адресою 1-й провулок вулиці Метеорологічної, 4.

Видача гарячих обідів для інвалідів та літніх людей проводиться кожного вівторка біля Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних  послуг) Лубенської міської ради та кожного четверга біля Ради 6-го мікрорайону.

ПОБО «Спілка Самаритян»Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua