РЕЦ: співпраця триває

Вже не перший рік триває співпраця міської ради  з Регіональним екологічним центром для Центральної та Східної Європи. 12 жовтня делегація від REC здійснила моніторинговий візит до міста Лубни для ознайомлення з грантовими програмами, які реалізуються місцевою владою.

Міський голова Олександр Грицаєнко зустрівся з гостями: Кайді Тінгас, експертом РЕЦ; Олександрою Халаїм, експерт РЕЦ та  Тамарою Мальковою, представником ГО "Зелене Дос'є". Всі вони працюють в проекті "Місцеві ініціативи для сталого розвитку України" (LINK).  Кайді Тінгас подякувала за продуктивну співпрацю та висловила сподівання на подальшу продуктивну взаємодію. У свою чергу, міський голова розповів як відбувається робота з реалізації проектів LINK та подякував ГО «Фонд «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ЕКОНОМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ», який у Лубнах повністю координує роботу та об’єднує всіх зацікавлених у співпраці людей. Експерти РЕЦ разом із заступником міського голови Олександром Діденком розглянули готові до впровадження проекти. Зокрема проект «Встановлення геліосистеми на будівлі КЛЦМЛ та реконструкція системи гарячого водопостачання» автономного енергозабезпечення поліклініки (встановлення сонячних батарей) для підігріву води у басейні та забезпечення гарячого водопостачання кабінетів поліклініки.

Після цього гості завітали в поліклінічне відділення для дорослих, де ознайомилися з ходом реалізації цього проекту, енергомодернізацією приміщення та намітили подальші кроки у співпраці.
Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua