Робоча зустріч керівників області та міста на ВАТ "Лубенський молокозавод"

16 лютого відбулася робоча зустріч міського голови Олександра Грицаєнка та заступника голови Полтавської облдержадміністрації Олени Адамович з керівництвом ВАТ “Лубенський молокозавод“. Ознайомитись з передовим виробництвом також прибули на підприємство перший заступник міського голови Григорій Величко та начальник управління економіки виконкому Ірина Хакало.

Візит на підприємство розпочався з ознайомлення із технологією виробництва та контролем продукції підприємства. Після цього гості разом із головою правління ВАТ “Лубенський молокозавод“ Василем Максимовим, начальником планово-економічного відділу Людмилою Зайцевою, начальником відділу маркетингу та реклами Валерієм Компанійцем більш детальніше обговорили стан розвитку підприємства. Тим більше саме цією метою керувалася Олена Адамович, плануючи свій візит на Лубенський молокозавод.

Серед проблемних питань діяльності заводу є відносини з дистриб’юторами та торговими мережами (“Фуршет“, “АТБ“, “Фудмаркет“, “Сільпо“ та ін.), а це дебіторська заборгованість; повернення нереалізованої продукції, що йде на затрати постачальника; введення або заміна артикула відбувається тільки через головний офіс у Києві, а ця процедура затягується на довгий час та потребує додаткових фінансових затрат; договора на постачання продукції підписуються тільки в редакції торгової мережі без права постачальнику вносити зміни та інші.

Лубенський молокозавод може розраховувати на підтримку ОДА, - пообіцяла Олена Адамович, більше того не залишаться без уваги й пропозиції підприємства. Насамперед адміністрація заводу висловила побажання щодо підтримки місцевого виробника й врегулювання умов торгівлі на внутрішньому ринку.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua