Робочий візит міського голови на завод "Комсомолець"

22 лютого міський голова Олександр Грицаєнко та перший заступник міського голови Григорій Величко побували з робочим візитом на заводі "Комсомолець", ознайомилися з технологічним процесом та асортиментом виробленої продукції, поспілкувалися з адміністрацією та працівниками і залишилися задоволеними умовами функціонування цього підприємства.

Робочу зустріч на машинобудівному заводі "Комсомолець" - одному з провідних підприємств країни, де виготовляють обладнання для агропромислового комплексу, керівники міста розпочали з виробництва. На разі завод спеціалізується на проектуванні, виготовленні та реалізації обладнання для транспортування, збереження, переробки зерна, зернопродуктів та інших сипучих вантажів. Підприємство пропонує 250 найменувань виробів, які користуються широким попитом серед вітчизняних та закордонних замовників. Про все це розповідав голова правління заводу "Комсомолець" Юрій Плескач представникам міської влади під час відвідання виробничих приміщень: зварювально-складального цеху, заготівельної дільниці, а також відділів збуту і технічного. Високопосадовці мали змогу ознайомитися з роботою машини лазерного розкрою листового металу, поспілкуватися з працівниками, а їх тут 350, при чому кількість працюючих - стабільна. На підприємстві вдалося вирішити проблему кадрів робітничих спеціальностей, - говорив Юрій Плескач. Власними силами забезпечують житлом молодих спеціалістів. На території заводу зараз проводяться роботи із переобладнання приміщення під житло для працівників. Останнім часом на машинобудівному заводі налагоджено виробництво промислових котлів на твердому паливі, при чому один з них опалює підприємство. Виявляється, топити деревиною економічно вигідніше, - переконався Юрій Плескач, а Олександр Грицаєнко розмірковував, що подібні котли на випадок підвищення температури у холодну пору непогано б виручали та ще й дозволили заощадити. Керівники міста лишились задоволені візитом. Серед основних позитивних моментів відмічаючи зростання виробництва, стабільно високу зарплату, роботуф у напрямку забезпечення працівників житлом.

 

 

 

 

 

 


Comments  

 
-1 #1 Женя 25.02.2011 18:27
Завдяки розповідям про робочі візити міського голови лубенці можуть більше пізнати своє місто та його підприємства. Крім того сайт стає загальноміським та цікавим.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДОКУМЕНТИ Рішення міської ради 6 скликання Робочий візит міського голови на завод "Комсомолець"

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: ДОКУМЕНТИ Рішення міської ради 6 скликання Робочий візит міського голови на завод "Комсомолець"

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua