Робочий візит народного депутата України Костянтина Іщейкіна

6 березня у Лубнах з робочим візитом перебував народний депутат України Костянтин Іщейкін. Такі візити депутата є досить традиційними. У їх ході відбулися заплановані зустрічі та обговорення, участь у заходах та привітання.


Костянтин іщейкін зустрівся з міським головою Олександром Грицаєнком, щоб обговорити основні положення Програми соціально-економічного розвитку м.Лубни, проекти будівництва та реконструкцій для реалізації у 2018 році,  до виконання яких можуть бути залучені кошти з державного бюджету. Обговорили й  План святкування 1030-ї річниці заснування міста. Серед найважливіших проектів цього року – будівництво спортивних майданчиків на території стадіону «Центральний» та на вулиці Грушевського, встановлення пам’ятника бійцям, загиблим в зоні проведення АТО. На жаль, чимало перепон у проведенні тендера та виділенні коштів для реконструкції колишнього будинку культури, а, проте, це питання не знімається з порядку денного. Костянтин Іщейкін запевнив, що буде всіляко сприяти, аби процедуру проведення тендера на виконання робіт на цьому об’єкті було передано на місцевий рівень (у Полтаві вже двічі не змогли провести процедуру). Народний депутат також повідомив, що веде перемови з Пилипом Іллєнком, головою Держкіно України, щодо проведення у Лубнах кінофестивалю сучасних українських фільмів. Вже найближчим часом лубенцям буде відомо про цю подію.

Народний депутат разом з міським головою побували  у приміщенні Центральної міської лікарні, де закінчуються роботи з обладнання рентген-кабінету. Власне, сам рентгенапарат вже встановлено, виконані основні роботи з його налагодження й пуску, здійснено випробування. У тестовому режимі він вже працює, а найближчим часом запрацює на повну потужність.

Костянтин Іщейкін мав змогу цього дня привітати жінок-медиків  та подивитися чудовий концерт, який самі ж медики й підготували.

А у приміщенні дитячої музичної школи міський голова Олександр Грицаєнко та народний депутат України Костянтин Іщейків  вітали жінок з Міжнародним днем прав жінок і миру. Чимало слів вдячності та любові лунало в цей день на адресу жінок. «Багато з вас поєднує обов’язки берегинь домашнього вогнища з участю у трудовій, громадській та політичній діяльності. І показує в нинішній непростій ситуації зразки виваженості, терпіння, відповідальності», - говорив, вітаючи жінок міський голова. Щирі вітання жінкам-керівникам, жінкам-депутатам, жінкам-ветеранам і активістам. Чимало з них отримали грамоти та подяки, маленькі подарунки та квіти.

Народний депутат вручив посвідчення помічника Тетяні Сергієнко та зустрівся з представникам засобів масової інформації.

 

 


Comments  

 
+1 #1 Максим Потёмкин 12.03.2018 19:20
Здравствуйте! Два вопроса дороги и мост? У меня всё
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua