Робота - співзвучна душі

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради працює згуртований, активний колектив, котрий якісно обслуговує пенсіонерів, інвалідів та одиноких людей похилого віку. Мої колеги, соціальні робітники в будь-яку погоду поспішають до своїх підопічних, завжди переживають за стареньких, як за членів власної родини, щодня дарують їм часточку своєї душі і серця. На місцях у відділеннях всі як один, намагаються надавати якісні соціальні послуги, згладжують «гострі кути» життя і гордо кажуть: «Хто, як не ми!».  В нашому колективі переважна більшість молодих працівників, і всі вони сумлінно працюють на благо людей. А от більшу частину трудової діяльності присвятили служінню людям  - ветерани терцентру. Серед працюючих  - Ганна Миргородська, Катерина Касьян, Наталія Захарюта (на фото).

Хочу згадати напередодні свята і про кагорту ветеранів, які пішли на заслужений відпочинок, відпрацювавши не один десяток років у сфері надання соціальних послуг. Це Галина Кулибка, Марія Колісник, Валентина Глушко, Ганна Юрченко, Катерина Гурієвська, Любов Скребець, Тетяна Черних, Наталія Волик. А ветерани Ольга Євтушенко та Лариса Сай хоч їще і не на заслуженому відпочинку, але більшу частину свого життя віддали догляду за одинокими людьми похилого віку.

Всім ветеранам, всьому без винятку колективу територіального центру - доземний уклін за безкорисливе служіння людям!

Ви – янголи добра на землі! Щиро дякую за теплоту сердець та бажаю міцного здоров’я, Божого благословіння та подальших професійних досягнень!

Щиро зі святом!

 

 

Директор територіального центру 

Наталія СухоносДодати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua