Рятівники на варті

Цьогорічна весна, яка дещо забарилася, принесла мешканцям нашого міста не лише радість першого весняного тепла та яскравого сонечка, а й чимало клопоту. Рясні весняні опади та різке танення снігу наприкінці березня спричинили підтоплення у великій кількості домогосподарств Лубен та району. На допомогу мешканцям, як і належить, прийшли справжні рятівники – особовий склад  Лубенського районного відділу ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Протягом тривалого часу, як кажуть, без перерв і вихідних, допомагали людям подолати наслідки весняної стихії. На жаль, Полтавська область виявилася однією з найбільш постраждалих від великої води областей. І  помешкання багатьох лубенців раптово перетворилися на цілі ставки: підтопило городи, підвали, а подекуди, й житлові будинки. За словами начальника Лубенського РВ Володимира Башлія до роботи було залучено 8 одиниць спеціальної аварійно-рятувальної техніки та 3 мотопомпи. Близько 20 чоловік особового складу не шкодували сил і часу, щоб допомогти господарям  18 лубенських домогосподарств побороти наслідки надзвичайної ситуації. Багато виїздів довелося зробити й у район. І в той же час виконували рятівники й інші свої посадові обов’язки, адже траплялися й пожежі, й різні надзвичайні ситуації.

Ця допомога була дійсно нагальною й необхідною. Адже частенько постраждалими виявлялися люди похилого віку, які власними зусиллями не могли врятувати своє майно й дати лад господарству. Рятівники в черговий раз підтвердили своє почесне звання. І нагородою їм були слова вдячності від людей.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua