Щоб літо запам’яталось: соціальні служби провели чергове дитяче свято

Служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради та  міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  цікаво  й змістовно провели  дозвілля дітей пільгових категорій, котрі протягом липня-серпня відпочивають на спортивно-оздоровчій базі «Сула».

Швидко та непомітно спливає щаслива пора літніх канікул. І щоб наші діти гарно відпочили, набралися нових сил та емоцій, дорослі повинні потурбуватися про те, аби цей відпочинок був якісним та корисним.

8 серпня спільними силами служби у справах дітей  та  міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  в дитячому таборі проведено черговий розважально-ігровий захід. Підлітки та малеча змогли позмагатися у влучності в «дартсі», проявити свою спритність в естафетах і досхочу пограти у волейбол. Але, мабуть,  найприємнішим сюрпризом для дітей стали розваги на батуті, де вони показали неабияку координацію та море емоцій.

Хочеться сподіватись, що саме такі миттєвості зроблять літній відпочинок незабутнім, а життя в таборі залишить дітям силу-силенну вражень та нових друзів.

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua