Щоб літо запам’яталося: тривають ігротеки у мікрорайонах

Літо – пора ігор, розваг, відновлення здоров’я, відпочинку. Проте, аби швидкоплинні літні канікули добре запам’яталися наймолодшим лубенцям, а також і дорослим, дбають активи мікрорайонів, організовуючи різноманітні тематичні заходи, як на свята, так і в будні. Так, досить активною формою дозвілля стали ігротеки на свіжому повітрі, що захоплюють різні вікові категорії мешканців мікрорайонів.

Саме 20 і 26 червня в мікрорайонах № 2 та 3 на дитячих майданчиках по вул.В.Вал та пр.Володимирський,17 відбулися розважальні програми для дітей.

Проводилися різноманітні конкурси, естафети. Однією з родзинок свята був батут, на якому діти досхочу стрибали, за що дякували  директору ЦСССДМ Віктору Цимбалу. Усі присутні дітлахи отримали солодощі, розмальовки, карандаші, блокнотики, про які подбала міська рада.

Велика подяка головам вуличного та будинкового комітетів Василенку М.В та Селюку М.Д, які підготували дитячі майданчики для проведення ігротек.

28 червня, на День Конституції України, цікаву ігрову програму організували ради мікрорайонів № 4 (голова Ігор Онікієнко) і №7 ( голова Василь Михайленко ). Атив організував змістовні тематичні заходи, що зацікавили дітей та дорослих мікрорайону.

На свято завітали депутати міської ради Людмила Глущенко і Максим Муха, до ігрової програми долучилися волонтери.

Діти брали участь в естафетах, у веселих конкурсах, мали можливість проявити свої здібності у зоні  творчості та фотозоні, тощо. Поціновувачі екстриму випробували себе на байдарках.

Не слід забувати, що після літніх канікул розпочнуться шкільні будні, тому кожна дитинка отримала набір канцелярських товарів, які були придбані за кошти міського бюджету.

Літо – чудова пора року і, мабуть, найочікуваніша для дітвори.  Саме в цей період діти мають змогу і повноцінно відпочити, і оздоровитися. Приємною формою відпочинку стала ігротека для дітей, що відбулася нещодавно у мікрорайоні №5. Цього літнього дня для дітвори різних вікових  категорій  територія ігротеки була поділена на локації. Різноманітні ігри та конкурси, як то «біг парами в штанцях», збери «гусеницю», «тунель», «козацькі забави», а ще конкурси на вправність та швидкість захопили дітей. На переможців та учасників чекали призи: канцтовари і солодощі від міської ради. Вабив юних лубенців  і батут, і художній розпис по тілу, також заняття за інтересами, як то малюнок на асфальті, ліплення пластиліном, дитячі розмальовки фарбами.

Велика дворова територія ЖБК «Райдуга» стала чудовим місцем для проведення свята, сприяла хорошому настрою й погода та затінок у дворі. Настрою додало музичне озвучення депутата міської ради В.Черниша. Був присутній і герой мультиків – веселий віслючок, із яким діти залюбки фотографувалися. Активну участь у проведенні ігор взяли юні аніматори релігійної громади «Відродження» - Олександра, Поліна, Микита.  В кінці були й м»які іграшки від Володимира і Тетяни Панасюків. За безпекою дітей на батуті слідкували активісти мікрорайону О.Глашкін, О.Дудка, А.Придибайло. Та цього дня були конкурси не тільки для дітей, а й для дорослих. Тож батьки, бабусі та дідусі були дещо спантеличені, але приємно вражені, бо також отримали призи за участь у конкурсі.

Довго не хотіла дітвора полишати цього дня ігротеку. В кінці діти оглянули територію, яка залишилась прибраною. Усі розходилися по домівках з чудовим настроєм і хорошими враженнями, бо свято таки вдалося на славу.


Спеціалісти  сектору

по роботі з ОСН:

Олена Бибик,

Марія Уперечкін,         

Ірина Сененко,

          Валентина Безверха,

          Ніна Шерстюк


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua