Щоб місто було чистим: черговий суботник у Лубнах

5 травня у Лубнах провели черговий суботник, як у центрі  міста, так і у віддалених його куточках, а також у мікрорайонах. Участь у прибиранні міста взяли також мешканці усіх мікрорайонів, учнівсько-студентська молодь та трудові колективи.

Ще один суботник, що був проведений у Лубнах 5 травня, помітно змінив територію Лубен на краще, проте, для цього довелось добре попрацювати. Тож вкотре на боротьбу зі сміттям вийшли працівники міської ради, управлінь та відділів, озброївшись необхідним знаряддям та ентузіазмом

Не відставали і мешканці мікрорайонів. Так у мікрорайоні №4 (голова ради мікрорайону Ігор Онікієнко), організовано та проведено суботник по вулиці Гвардійська, де було не лише прибране сміття, а й облаштовано гарну клумбу.

Активну участь у суботнику взяли депутати міської ради Тетяна Алексєєва, Олексій Шкляр, члени ГО «Євроклуб-Лубни» (голова Вадим Лютий). Приєдналися активісти мікрорайону: Микола Горбатко Лариса Пунковська, Павло Демченко, Тетяна Демура, Ірина Білєвцева, Тетяна Мисник.

Долучилася до проведення суботника депутат міської ради Ніна Жук, надавши молоді саджанці, які невдовзі зазеленіють та радуватимуть око.

Згуртовано проводили суботник і лубенці, які мешкають у мікрорайоні №8, зокрема  на вулиці  Київській, прибираючи сміття, скошуючи траву та облаштовуючи клумби.

Загалом суботник проводився в усіх мікрорайонах міста за участю активістів громадського життя, працівників міської ради, членів виконкому, учнівсько-студентської молоді, трудових колективів, депутатів обласної та міської ради.

Напередодні Дня Перемоги в мікрорайоні №1 також провели суботник.  Його ініціатором став член ради мікрорайону Ігор Фень, запропонувавши прибрати прилеглу територію біля колишнього магазину «Тамара», де кількість сміття вже «зашкалює».

Не дивлячись на спекотній ранок, кілька десятків дорослих, молоді і навіть дітей, активно та злагоджено взялися до роботи. Не було в цей день просто спостерігачів, бо  на рівні з усіма працювали спеціаліст сектору по роботі с ОСН мікрорайону №1 Валентина Савченко, інспектор муніципальної служби правопорядку Ірина Тютюнник, голови вуличних комітетів на активісти мікрорайону.

Слід звернути увагу на те, що ливнева каналізація була щільно забита сміттям, довелось докласти немалих зусиль, щоб діставати все на поверхню.  У величезній трубі, що проходить під трасою, зберігалися купи непотребу і навіть матраци! Це відповідь для тих, хто навесні «штурмував»  міську раду та відповідні служби із запитаннями: «Чому вода від талого снігу та після дощу не тече через ливневу каналізацію, а розтікається безкрайніми калюжами під ноги?».

Шановні мешканці! Користуйтесь баками для сміття, не робіть звалище навкруги них та в «прибордюрній» території. У місті жити нам, нашим дітям та онукам. Про це прошу вас не я, а маленька дворічна Полінка, яка того дня прийшла на суботник зі своєю бабусею. Дитячими грабельками дівчинка загрібала наше з вами сміття, розносила стаканчиком воду всім працюючим, а ще ставала і тримала в руках листівку-звернення до всіх перехожих: «Не смітити!». Пожаліймо її дитинство!

Того ж дня побілили бордюри, а Ігор Фень пообіцяв організувати через кілька днів покіс трави. Про вивіз сміття потурбувався директор ТОВ «Чисте місто» Олексій Шкляр і за десять хвилин прибув новенький МАЗ, звільнив всі контейнери і вивіз сміття на очах у «суботниківців». Приємно! Дякуємо! (Тамара Гончаренко)

 А у мікрорайоні № 2 проведено озеленення. Біля пам’ятного знак, на місці розстрілу військовополонених,  по вулиці Депутатській, 20 квітня на території мікрорайону №2 небайдужими мешканцями  вулиці,      головою вуличного комітету Денисенко Л.М., радою мікрорайону на чолі з головою мікрорайону Семенютою О.І.  проведено прибирання та озеленення.

Тож дуже швидко тут зазеленіли саджанці молодих берізок, ялинок, кущів ялівця та самшиту, багаторічні квіти. Мешканці мікрорайону завжди  з повагою ставляться до цього святого місця, доглядають та приносять живі квіти.
Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua